PD ORIGIN Mliečna čokoláda

Zlepšuje náladu a znižuje psychickú únavu. Obsahuje 2 vrecká KOMBE!

Prvá čokoláda v Českej republike vyrobená s ženšenom a jujubou je tu! Pure DISTRICT ORIGIN horká čokoláda sa vyrába v tradičnej čokoládovni Callebaut, ktorá je najväčším svetovým spracovateľom kakaových bôbov. V tejto čokoládovni sa navyše melú všetky zložky veľmi najemno – oveľa jemnejšie než u ostatných  výrobcov čokolády. Ingrediencie sa potom miešajú so stále rovnakou presnosťou a trpezlivosťou, až dôjde k perfektnému prepojeniu hmoty, vône a chuti.  

Naša skúsenosť: Konečne zdravé maškrty. Záleží len na Vás, akú chuť si vyberiete - my zbožňujeme všetky. Každá čokoláda je ručne posypaná 2 vreckami KOMBE. Hrudky v čokoláde nie sú cukor, ale jedná sa o granulát KOMBE a sú žiadúce.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 g
Cena vrátane DPH: 8 EUR 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

Obsah kakaovej sušiny najmenej 36% v mliečnej čokoláde.

Mliečna čokoláda 94% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, laktóza, sušená srvátka, emulgátor, sójové lecitíny, prírodná vanilková aróma), granulát s rastlinnými extraktmi Kombe 6% (glukóza, výťažok z koreňa kórejského ženšenu pravého 10%, výťažok z jujuby 2%). Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 2223 kJ / 532 kcal
Tuky 31 g (z toho nasýtené 19 g), Sacharidy 58 g (z toho 56 g cukrov), Bielkoviny 5,3 g, Soľ 0,12 g
Obsah extraktu z korejského ženšenu pravého 6 g na 100 g.

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.

Kombe 100 ks Kombe 100 ks
Kombe 100 ks
40 EUR
Momentálne nedostupné