WHAMISA Detský BIO šampón na vlasy

Jemný a účinný detský šampón WHAMISA v bio kvalite bez obsahu sulfátov šetrne čistí vlasy i pokožku hlavy. Zároveň účinne hydratuje a necháva pH pokožky vyvážené a vlasy hebké. Nepáli pri kontakte s očami. Dokonca neobsahuje ani kokamidopropylbetaín, ktorý sa často využíva v prírodnej certifikovanej kozmetike,  ale je významným kontaktným alergénom.

Naša skúsenosť:
Tento šampón je síce primárne určený pre našich najmenších, pretože je veľmi šetrný k pokožke. Radi ho však zákazníci kupujú i pre seba, práve vďaka jeho vlastnostiam a rešpektovaniu potrieb pokožky detí i dospelých. 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 500 ml
Cena vrátane DPH: 40 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 90 pure bodov
Cena za Pure Body: 580 bodov doplatok 32 EUR
  • Hlavnými zložkami šampónu sú výťažky z mrkvy, ryže, sóje a tiež oleja z jadier hrozna a semien mrkvy a tekvice.
  • Navyše, väčšina ingrediencií je fermentovaná s laktobacilom, ktorý prispieva k zachovaniu vyváženého pH pokožky a prirodzenej ochrane kože.
  • Je vhodný pre novorodencov, deti i dospelých. Dobre ho znášajú i ľudia s atopickým ekzémom.
  • Detský šampón na vlasy WHAMISA je vhodný pre vegánov.

 

*Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract , **Palm Kernel/ Coco Glucoside, *Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, **Cetyl Alcohol, *Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, *Lactobacillus/ Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/ Maculata Aloe Leaf/ Molasses Ferment Filtrate, *Lactobacillus/ Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate,  *Aloe Maculata Leaf Extract, *Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, * Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, **Tartaric Acid, Sodium Chloride, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

WHAMISA Detský BIO krém proti zapareninám
WHAMISA Detský BIO krém proti zapareninám
28 EUR 12 EUR
Momentálne nedostupné