WHAMISA BIO Peeling výživný a sťahujúci póry

WHAMISA BIO Výživný peeling je vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú svoju pleť vyživiť, regenerovať a napnúť. Peeling má skvelé liftingové a anti-aging vlastnosti. Navyše i hydratuje a viditeľne sťahuje zväčšené póry.

Špeciálny tvar peelingového tampónika s kapsičkou na prsty zabezpečí dôkladnú aplikáciu a jemné odstránenie odumretých buniek kože.

Naša skúsenosť: Po aplikácii sú póry naozaj viditeľne stiahnuté. Pleť je pevná, pružná a napnutá. 

Tovar expiruje: 17. 12. 2022
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 180 g (30 ks)
Cena vrátane DPH: 45 EUR 36 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 710 bodov doplatok 31 EUR
 • Peelingové zložky na báze gluconolactonu a betaínu účinne čistia póry.
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti tradične používanej kyseline glykolovej je omnoho šetrnejší. Účinne odstraňuje mrtvé bunky, aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a zabraňuje vzniku vrások. 
 • Jačmeň, ovos, sója a slzovka vyživujú pleť a majú anti-aging vlastnosti. Fazuľa azuki, mungo a vetiveria zizanioides regenerujú namáhanú pokožku. Ryža stimuluje tvorbu kolagénu, sťahuje póry a hydratuje pokožku.
 • Vhodný pre vegánov. Balenie obsahuje 30 ks peelingových tampónikov. 
 • Je vhodný pre všetky typy pleti.

WHAMISA BIO Výživný regeneračný peeling je k dispozícii i v cestovnom balení.

 

*Oryza Sativa (Rice) Extract, *Hordeum Vulgare Seed Extract, *Glycerin, *Ethanol, , Sodium Hyaluronate, Gluconolacton, *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, *Phaseolus Angularis Seed Extract, *Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geranium Maculatum, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Pogostemon Cablin Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

BDIH, Original Excellent dermatest, Vegan

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest