KARATICA Lifting. náplasť s mikroihličkou - 4 ks

KARATICA Liftingová náplasť s mikroihličkami je doslova domáca mezoterapia. Každá náplasť obsahuje 400 mikroihličiek, ktoré dodajú účinné látky až do najhlbších vrstiev - až ku zamši (dermis), kde sa žiadny krém nemá šancu dostať. Tieto náplasti sú najlepšou možnou voľbou na redukciu vrások vrátane tých mimických. Najviac fungujú na vrásky okolo očného okolia, medzi obočím  a nosovo-ústne vrásky.

Naša skúsenosť: Liftingové náplasti fungujú okamžite a majú dlhodobý efekt. Na odstránenie jemných vrások stačí používať raz týždenne. V prípade, že potrebujete redukovať vrásky hlboké, používajte 2x týždenne po dobu jedného mesiaca.

 

Tovar expiruje: 24. 3. 2023
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 4 ks
Cena vrátane DPH: 43 EUR 32 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov
  • Liftingové náplasti s mikroihličkami sú vyrobené novou patentovanou technológiou a na trhu nemajú konkurenciu. Jedna náplasť obsahuje 400 mikroihličiek, ktoré sú tak tenké, že ľahko prejdú pokožkou bez toho, by ju poškodili. Jedine touto technológiou je možné bezpečne doručiť účinné látky až k dermis.
  • Vďaka tejto technológii už nemusíte chodiť na mezoterapiu a môžete si ju bezpečne vykonávať sami doma.
  • Každá náplasť obsahuje len dve účinné látky: kyselinu hyalurónovú a acetylhexapeptid-8.
  • Acetylhexapeptid-8 je synteticky vytvorená bielkovina, ktorá zasahuje do mechanizmu vzniku vrások a zabraňuje kontrakciám svalu. Tým dochádza k vypínaniu kože a vymiznutiu vrások. Preukázalo sa, že 10% roztok acetylhexapeptidu-8, ktorý bol aplikovaný na očné okolie po dobu 15 dní, zmenšil vrásky o 17%.
  • Iná štúdia zároveň potvrdila, že táto bielkovina štatisticky významne zvyšuje hydratáciu pokožky. Viditeľne znižuje starnutie a redukuje hlboké vrásky i jemnejšie kontúry na čele a očnom okolí.
  • Ako bonus odstraňuje tmavé kruhy pod očami.
  • Dermatologicky testované

Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8

KARATICA je juhokórejská značka kozmetiky. Je to nový koncept v starostlivosti o pleť, ktorý spája 3 rôzne oblasti - kozmetický priemysel, lekársku estetiku a farmáciu. Kozmetika prenáša profesionálnu starostlivosť o pleť do domáceho použitia. 

Názov značky KARATICA je odvodený od slova karát, jednotka hmoty pre drahokamy. KARATICA je výnimočná svojím zložením a najmä novou technológiou nanoihličiek, vďaka ktorej sa účinné látky dostanú do zamši. Žiadny krém nemá šancu dostať sa do tejto časti kože. KARATICA je dermatologicky testovaná a je vlastníkom mnohých inovatívnych patentov technologického procesu výroby a účinných látok.