PURE DISTRICT Origin Tričko čierne S/M

Čierne oversize tričko s guľatým výstrihom je zo 100% organickej bavlny. Ide o našu vlastnú kolekciu PURE DISTRICT Origin. Potlač je inšpirovan obalem na KOMBE V ponuke sú len dve veľkosti. S/M alebo L/XL. Tieto veľkosti zodpovedajú klasickému číslovaniu. Presné rozmery nájdete v opise produktu.

Naša skúsenosť: Toto tričko sme si vysnívali. Chceli sme príjemný materiál, ale nechceli sme klasický zostrih, ktorý kúpite kdekoľvek. Chceli sme oversize veľkosť s voľnejším rukávom, ale aby sa vošiel napríklad aj pod sako. Chceli sme univerzálne tričko, ktoré by sme si mohli vziať na večierok, ale aby sa hodilo napríklad aj k teplákom.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 1 ks
Cena vrátane DPH: 23 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

Záměrně jsme nechali vyrobit jen 2 velikosti. S/M odpovídá běžné velikosti tohoto typu. Vždy je ale potřeba myslet na to, že tričko je oversized. Před prvním použitím vyperte!

cez prsia: 50,5 cm
dĺžka: 61 cm
dĺžka rukáva: 11,5 cm

100% organická česaná bavlna (gramáž: 120 g/m2)

Certifikáty: Global Organic Textile Standard (GOTS), VEGAN, OEKO-TEX STANDARD 100 1112055 Centexbel, FAIR WEAR

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.