Ženšenový extrakt 100 ks + darčeky

KOMBE sa umiestnilo v prestížnej ankete Cosmopolitan Beauty Awards 2023 na treťom mieste! A pretože máme radosť, obdržíte od nás darček. A rovno hneď dva: Smoothie so ženšenom (100ml) a Extrakt zo ženšenu (1 ks).

Jedinečné účinky čaju KOMBE spôsobuje kombinácia šesťročného kórejského červeného ženšenu a jujuby.

Dodáva energiu pre telo aj myseľ.

Znižuje psychickú únavu a zlepšuje schopnosť riešiť problémy.

Prispieva k prirodzenej obrane tela a zlepšuje funkciu imunitného systému.

Pomáha udržiavať správne fungovanie kognitívnych funkcií

Podporuje sexuálne zdravie pre mužov aj ženy.

Naša skúsenosť: „KOMBE je v Čechách jediný dostupný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu kórejského ženšenu a jujuby. Kórejský ženšen je najpreštudovanejšia rastlina na svete, ktorá obsahuje 180 účinných látok. Je však dôležité ho konzumovať pravidelne.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Všetko, čo by ste mali vedieť o ženšene, sa dozviete v podcaste. Najčastejšie otázky o užívaní ženšenu zodpovedala PharmDr. Lucia Havlíková.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ks + 100 ml + 10 ml
Cena vrátane DPH: 55 EUR 46 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

 

Účinok čaju KOMBE je dlhodobý, ale nastupuje pozvoľna. Kombe brzdí odumieranie buniek, spomaľuje ich starnutie. Ženšen obsiahnutý v KOMBE  pomáha v týchto prípadoch:

  • Správne reguluje imunitu a podporuje prirodzenú obranu tela.
  • Chráni pred negatívnymi následkami dlhodobého stresu.
  • Zlepšuje pamäť, koncentráciu a podporuje rýchlosť myslenia.
  • Dodáva životnú energiu.
  • Znižuje psych. únavu a stavy vyčerpania.
  • Vykazuje antioxidačné vlastnosti.
  • Zlepšuje prekrvenie a krvný obeh.
  • Napomáha dosiahnuť normálnu hladinu krvného cukru.
  • Zlepšiť erekciu u mužov.

Okrem ženšenu obsahuje KOMBE aj jujubu. Touto unikátnou kombináciou dochádza k zvýšeniu účinkov. Spolu obsahujú na 180 účinných látok. Jujuba bola dlhodobo skúmaná a potvrdila sa jej významná rola z hľadiska protinádorovej aktivity. Tiež bol preukázaný jej vplyv pri ochorení pečene a tráviaceho traktu. Navyše zabraňuje rastu tukových buniek. 

Ženšenový extrakt: 1 sáčok obsahuje: šesťročný červený kórejský ženšen extrakt: 300 mg účinných látok, jujuba extrakt: 60 mg účinných látok.
Pomocné látky: glukóza
Celkový obsah saponínov: 70 mg/g

Smoothie: Mango 28%, pomarančová šťáva z koncentrátu 19, 3%, jablko 19%, mandarinková šťáva 16%, banán 9%, ananas 8%, citrónový koncentrát 0,5 %, extrakt z korejského červeného ženšenu 0,2%, antioxidant: kyselina askorbová

Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.

Výživové údaje na 100 ml
Energetické hodnoty 298 kJ/70 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasýtené maské kyseliny 0 g
Sacharidy 16 g
z toho cukry 13 g
Bielkoviny 0,6 g
Vláknina 0,5 g
Sol 0,004 g

 

Extrakt zo ženšenu: 1 vrecúško obsahuje: 10 ml extraktu 6-ročného červeného ženšenu, 3000 mg účinných látok. Obsah saponínov Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponínov: 70 mg/g. Pomocné látky: čistená voda.

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.