Extrakt zo ženšenu 30 ks v akcii

KOMBE ROYAL odporúčame  v podobných situáciách, ktoré sú aktuálne v súčasnom svete: chrípky, virózy, nachladnutie, stres, podpora imunitného systému.

Dodáva energiu pre telo i myseľ. 
Znižuje psychickú únavu a zlepšuje schopnosť riešiť problémy.
Podporuje imunitu a obranyschopnosť tela.
Zlepšuje pamäť, koncentráciu i rýchlosť myslenia.
Zvyšuje libido a erekciu u mužov.

Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL veľmi silná "bojová" verzia. A my vieme, že všetci, ktorým na sebe záleží, ho budú milovať. KOMBE ROYAL obsahuje najúčinnejší ženšen na svete z oblasti Punggi, kde rastie tisíce rokov. Na tento druh existuje najviac klinických štúdií a je to najlepší adaptogén na svete. Extrakt je vyrobený v úplnej symbióze prírody, storočiami overenej tradície a najmodernejšej technológie.

Je to produkt, ktorý využijete hlavne v čase, keď už doslova „padáte“ únavou. Máte virózu, chrípku, ste vyčerpaní. KOMBE ROYAL má raketový nástup a stačí len jedna dávka denne. Testovali sme celú jeseň a zázračne „postavil všetkých do dvoch dní na nohy“. Preto, keď sa začnete cítiť diskomfortne, okamžite si nasaďte KOMBE ROYAL.

Náš tip: "KOMBE funguje preventívne a chráni vás komplexne a dlhodobo. V prípade, keď ale preceníte svoje sily a „odhalíte sa“ infekcii, nemusí vás KOMBE rýchlo „podržať“. V ten okamžik nasaďte KOMBE ROYAL. Jedná sa o 100% extrakt, ktorý funguje raketovo. Odporúča sa tiež pri  krízových situáciách. Funguje také ako jednorazové dodanie energie. Neodporúča sa konzumovať dlhodobo," PharmDr. Lucia Havlíková.

 

Tovar expiruje: 30. 12. 2023
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ml x 30 ks (300 ml)
Cena vrátane DPH: 150 EUR 117 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov

1 vrecúško obsahuje: 10 ml extraktu 6-ročného červeného ženšenu, 3000 mg účinných látok. Obsah saponínov Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponínov: 70 mg/g. 

Pomocné látky: čistená voda.

 

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.