Aký je rozdiel medzi KOMBE a KOMBE ECO PACK?

Aký je rozdiel medzi KOMBE a KOMBE ECO PACK?

30.12.2021 | Sdílet na FB

Možno vám napadlo, čo obsahuje KOMBE a čo KOMBE ECO PACK. To isté – v oboch nájdete unikátnu kombináciu šesťročného kórejského červeného ženšenu a jujuby. Líšia sa iba vo forme.


KOMBE je balené po jednotlivých vreckách (1 vrecko = 1 dávka čaju) a KOMBE ECO PACK obsahuje granulát a odmerku (1 odmerka = 1 dávka čaju). A prečo sme ECO PACKY uviedli na trh? Pretože často pije KOMBE celá rodina a neustále otváranie jednotlivých vreciek proste zdržiava a otravuje. Navyše KOMBE ECO PACK šetrí prírodu. Dostupné sú dva varianty, 111 dávok222 dávok.


A prečo je KOMBE – kombinácia šesťročného kórejského červeného ženšenu a jujuby vo forme granulátu? Odpoveď je jednoduchá. Výroba extraktu je natoľko zložitá, že ju nie je možné vykonať v domácich podmienkach. Preto je finálny extrakt zgranulovaný. Ďalším dôležitým parametrom je dávkovanie, ktoré významne súvisí s účinnosťou a bezpečnosťou. Granulát je taktiež jednoduchý na prípravu a zaistí praktické, účinné a bezpečné dávkovanie. Účinky sú okamžité a navyše skvelo chutí.

Fotografia

Zensenovy_caj_ KOMBE_ puredistrict_cz.jpg
Zensenovy_caj_ KOMBE_ puredistrict_cz _.jpg
1.jpg