Bytový parfum

Bytový parfém PURE DISTRICT Origin je úžasný doplnok pre Vašu domácnosť. Vhodný na všetky tkaniny ako sú záclony, závesy, ale aj čalúnený nábytok a oblečenie. Celistvosť vône PURE DISTRICT Origin je kombináciou jedinečnosti i tajomstva.
Mierne kvetinová vôňa s prímesou fazúľ tonka, ktorej základom sú púdrové tóny a prírodné živice z kríka labdanum. Vyvoláva pocit čistoty, bezpečia a domova. Ukľudní myseľ i rozbúrené emócie. Pôsobí čerstvo, čisto a originálne. Niekoľko rokov bola testovaná v spolupráci s našimi zákazníkmi. Ide o trojstupňový vzorec vône a intimity, ktorý bol vyvinutý podľa tradičného dedičstva francúzskej školy parfémov.

Naša skúsenosť:
Táto vôňa je pre nás doslova ikonická. Môžete ju cítiť kedykoľvek, keď k nám prídete do obchodu. Vonia aj z každá zásielka, ktorú si môžete objednať cez náš e-shop.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 61 EUR 39 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 840 bodov doplatok 39 EUR
  • HLAVA: ruža, konvalinka, jazmín
  • SRDCE: fialka, fazuľa tonka, marcipán
  • ZÁKLAD: Vanilka, mošus, labdanum

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.