Prírodná sviečka tajomný les

SENSO NATURALE ručne vyrobená sviečka s vôňou cédra a jalovca.
Luxusná sviečka so 100 % prírodným sójovým voskom a dreveným knôtom je stelesnením pohody a príjemných chvíľ. Svieža a drevito voniaca zmes švajčiarskej borovice, cédrového dreva a balzamikových plodov jalovca vnesie domov vôňu lesa a vytúžený pokoj.
Sviečky SENSO NATURALE sú vyrobené ručne – farby a tvary sa v jednotlivých šaržiach môžu líšiť.

Naša skúsenosť: Ideálne nielen na zimné mesiace. Milujeme hygge chvíľky so sviečkou SENSO NATURALE.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 150 ml
Cena vrátane DPH: 25 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
  • Všetky použité ingrediencie sú dermatologicky testované
  • Čas horenia: cca 30 hodín
  • Netestované na zvieratách

Hydrogenated Soybean Oil, Cedrus Atlantica Wood Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Fragrance*

* bez alergénov

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.