Prírodná sviečka zimná rozprávka

Luxusná sviečka so 100 % prírodným sójovým voskom a dreveným knôtom je stelesnením pohody a príjemných chvíľ. Sladká vôňa sicílskeho pomaranča s tónmi cejlonskej škorice navodzuje priateľskú atmosféru.

Naša skúsenosť: Milujeme hygge chvíľky so sviečkou SENSO NATURALE.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 150 ml
Cena vrátane DPH: 25 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
  • Všetky použité ingrediencie sú dermatologicky testované
  • Čas horenia: cca 30 hodín
  • Netestované na zvieratách

Hydrogenated Soybean Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Fragrance*

* bez alergénov

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.