Chladiaca podložka ružová M

Uľavte Vašim domácim miláčikom! Psy a mačky na rozdiel od ľudí nemajú potné žľazy, tzn. že sa "chladia" zrýchleným dýchaním a vyplazeným jazykom. Zvieratá majú cca. o 2 až 3 stupne vyššiu teplotu tela ako my. Preto je chladiaca podložka najlepšou možnou voľbou, ako im uľaviť. Hodí sa nielen na pohovku, podlahu, ale využijete ju aj na cesty do autosedačky alebo do búdy Vášho maznáčika.

Chladiaca podložka obsahuje špeciálny gél, ktorý dlhodobo chladí, je zdraviu neškodný a dokonca je antiparazitný. Prečo je chladiaca podložka AVANTPET tak špeciálna, sa dozviete nižšie pod produktom!

Potvrdené certifikáty, že: Nedráždi kožu, neobsahuje ťažké kovy, zabraňuje „životu“ mikróbov a parazitov, po požití chladiaceho gélu – zdraviu neškodné.

Náš tip: Podložka bude fantastickým pomocníkom pre celú rodinu. Ženy ju ocenia počas návalov v období menopauzy. Zníži telesnú teplotu pri horúčke. V parných dňoch zlepší spánok.

K ochladeniu dochádza pozvoľna. Tlakom na podložku dochádza k jej aktivácii. Pre opätovnú aktiváciu chladiaceho efektu nechajte podložku na pár minút voľne ležať.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 60x50 cm
Cena vrátane DPH: 87 EUR
Za nákup získate: 190 pure bodov

Na rozdiel od iných chladiacich podložiek je AVANTPET špeciálny v tom, že:

  • Podložka obsahuje špeciálne vyvinutý gél s nižšou viskozitou, vďaka ktorej dochádza k samoochladeniu podložky. Ďalej dokáže rýchlejšie cirkulovať teplo odobraté z tela zvieraťa. To znamená, že nízka teplota pretrváva dlhú dobu a zviera aj napriek tomu nenachladne. Vedeli ste, že ak zviera budete chladiť zle, môžete mu spôsobiť gastrointestinálne problémy?
  • Chladiaci gél je vyrobený z látok používaných v potravinách, tzn. že pri požití nie je gél smrteľný. Gél obsahuje deriváty rastlinného glycerínu a celulózy, ktoré sa bežne používajú v potravinách, kozmetike i farmácii. Vďaka tomu je podložka úplne bezpečná. Požitím akéhokoľvek iného gélu z chladiacich podložiek by mohol Váš domáci maznáčik aj zomrieť. Obyčajný chladiaci gél po požití zväčší svoj objem až 50x av tele zvieraťa doslova exploduje.
  • Gél obsahuje originálne fytoncídy, čo sú v podstate rastlinné antibiotiká, ktoré chránia rastliny a stromy proti škodcom. V našom prípade zabraňujú vzniku plesní, množeniu roztočov a vírusov. Overené laboratórnymi testami.
  • Chladiaca podložka je ľahko čistiteľná. Vodeodolná tkanina z mikrovlákna je umývateľná a ľahko sa čistí.
  • Chladiace podložky sú ľahké a ľahko sa skladajú, ideálne na cesty.
  • V prípade, že pre Vás nie je dostatočný rozdiel 5 stupňov, je možné dať podložku do mrazničky. Vďaka svojmu zloženiu gél nezmrzne, nezlomí sa, nezničí. Po vybratí z mrazničky ju môžete ihneď použiť.

 

Zdroje:

  • Glycerin: KALUSTIAN, Peter. Pharmaceutical and cosmetic uses of palm and lauric products. Journal of the American Oil Chemists’ Society, 1985, 62.2: 431-433.

AVANTPET bol uvedený na trh v roku 2019 s víziou vyvíjať najkvalitnejšie produkty pre domácich miláčikov na trhu. Vyvíja produkty, ktoré zlepšujú emocionálnu a fyzickú pohodu nielen domácich maznáčikov. Dokonca pre to vymysleli slovo PETMILIES. Domáci miláčikov a rodina v symbióze.

Za svoje produkty dostali ocenenia kórejskej vlády - Koren design award. Z každého predaného kusu venuje 3% zisku na zvieratá v útulkoch.

 

Chladiaca podložka ružová L Chladiaca podložka ružová L
Avantpet
Chladiaca podložka ružová L
100 EUR
Momentálne nedostupné
Chladaca podložka sivá L Chladaca podložka sivá L
Avantpet
Chladaca podložka sivá L
100 EUR
Momentálne nedostupné