JOYDEN PET

Aj vy doma nechcete používať chemické prípravky na čistenie, ale napriek tomu chcete mať domácnosť čistú a dezinfikovanú? Bez zápachu čistiacich prípravkov? Bez pocitu, že splachujete do verejnej kanalizácie ďalšiu chémiu? Potom rozhodne musíte mať JOYDEN PET. Jedná sa o univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý dezinfikuje všetko, na čo si spomeniete. Od detských hračiek, až po miesta označené psími exkrementmi. Dokonca tento zázrak môžete nastriekať aj bezprostredne vedľa Vášho psa! Prípravok nie je nutné oplachovať! Počas dezinfekcie nedochádza k uvoľňovaniu karcinogénnych či inak zdraviu škodlivých zložiek.

Účinná látka v JOYDEN PET obalí „špinu“ alebo zápach do pomyselnej bubliny, v ktorej zabije všetko nežiaduce. Tým dochádza k okamžitému zastaveniu zápachu a dezinfekcii zároveň. Predstavte si, že chytíte zápach do vrecka a ten zmizne. V rámci dezinfekcie má prípravok takmer 100% účinnosť v zabíjaní baktérií, plesní i vírusov, ale zároveň pri ničení nedochádza k vzniku škodlivých látok, ktoré by likvidovali životné prostredie a nás.

Na čo ho používame my: Likvidácia zápachu z čohokoľvek /odpadkový kôš, dym, zápach z chladničky, po návšteve toalety/, dezinfekcia detských i zvieracích hračiek či pomôcok, pri cestách autom, dezinfekcia elektroniky, oblečenia, postele…

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 500 ml
Cena vrátane DPH: 17 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Pure chlorine dioxide water (ClO2)

Juhokórejská firma NEOCL sa zaoberá výskumom a vývojom originálnych technológií, ktoré by zlepšili znečistené životné prostredie. Na trh už uviedli mnoho patentov, ktoré sú výnimočné nielen svojím zložením, ale aj svojou účinnosťou a bezpečnosťou. Sú svetovou jednotkou v eco friendly dezinfikovaní.