Zápisník modrý

Zápisník PURE DISTRICT Origin je na mieru vyrobený v Taliansku. A prečo na mieru? Pretože Lucka miluje bodkované stránky a Líba zase píše len do riadkov. Preto sme sa rozhodli vytvoriť kompromis. Prvá polka je teda vhodná nielen na písanie, ale aj maľovanie, skicovanie a napríklad aj piškvorky? Do tej druhej sa vám zase krásne budú písať poznámky. Navyše je dizajnovo vytunený. Hrany listov majú striebornú farbu, obal je z eko kože, má aj zadné papierové vrecko a súčasťou je aj čierna trojhranná ceruzka PURE DISTRICT. Zápisník je vyrobený v dvoch farebných prebaloch – čiernom a tyrkysovom.

„Milujem papiernictva a všetky kancelárske potreby. Mať svoj zápisník na mieru bola veľká výzva, ale myslím, že sme ju zvládli na jednotku. Je naozaj krásny. Veľmi ma baví, kabelka teda bude o to ťažšia :)"

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 1 ks
Cena vrátane DPH: 29 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 60 pure bodov

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.