Filtrácia vody na báze nanouhlíka

Trápi Vás kvalita vody doma v kuchyni? Nechutí Vám? Alebo si chcete byť istí tým, čo pijete? Obstarajte si patentovaný filter AQUA VIVA. Dokáže odstrániť z Vašej vody z kohútika cudzorodé chemikálie, pesticídy, hormóny, trihalometány, chlór a chlórované uhľovodíky a mikroplasty. Doslova za pár eur budete mať doma tú najčistejšiu vodu z kohútika bez kontaminantov a škodlivín. Navyše vďaka regulácii prietoku ušetríte.
Inštaláciu zvládnete sami – je to jednoduché. Všetko potrebné na inštaláciu pod drez či umývadlo nájdete v balení. 

Naša skúsenosť: V kancelárii sme nemali dobrú vodu. Nechutila nám, zapáchala a roky sme s ňou „zápasili“. Až po nainštalovaní filtra AQUA VIVA sme konečne spokojní. Voda je naozaj chuťou a vôňou úplne iná. 100 % zázrak. Nechcete to skúsiť tiež? Pomer cena/kvalita je bezkonkurenčný. Navyše osobne poznáme výrobcu. Myslíme, že niet lepšej referencie.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 1 ks
Cena vrátane DPH: 131 EUR
Za nákup získate: 290 pure bodov

PREČO ZVOLIŤ PRÁVE NANO FILTER AQUA VIVA?
Urobíte pre seba maximum. Vaše telo už nebude "filter". Filter s nanočasticami je najlepšou možnosťou na adsorbciu nečistôt, a to až 10x rýchlejšie ako bežné filtre.
Zachytí maximálne možné množstvo kontaminantov. Neprepustia zvyšky liečiv, hormónov, pesticídov, herbicídov, fungicídov.
Neprepustia mikroplasty ani mechanické častice. Mikroplastov nevedome konzumujeme v priebehu dňa mnoho, zmeňme to tam, kde to môžeme ovplyvniť.
Pomôžete našej planéte. AQUA VIVA je plne recyklovateľná, a tak nášmu životnému prostrediu odľahčí zníženou CO2 záťažou.
Ušetríte na účtoch za vodu. Filter totiž reguluje jej prietok – šetrí tak zároveň aj našu planétu podľa medzinárodného štandardu LEED.
Ide o "smart" ekonomickú voľbu. Filter vydrží min. 6 mesiacov alebo prietok vody 3 600 litrov.
Zachová všetky cenné minerálne látky. Všetky potrebné minerály dopravia bezpečne k vám a vašim najbližším.
Odstráni nepríjemný zápach. Zápach z chlóru či možných nečistôt sa k vám do pohára nedostane.
Dodá vodu, ktorá jednoducho chutí. Už nikdy sa vám nestane, aby voda chutila nepríjemne.
Filter má patent aj certifikáciu. Bolo starostlivo dohliadané na celý proces výroby a testovania. Filter spĺňa normy a predpisy EÚ.

V ČOM SPOČÍVA HLAVNÁ VÝHODA AQUA VIVA FILTROV?
Je 10x rýchlejší a efektívnejší ako bežný filter
Účinnosť každého filtra je daná tým, ako rýchlo dokáže filter z vody chemikálie odstrániť, čiže ako dlho sa voda vo filtri zdrží po otvorení kohútika. Filter s aktívnym uhlím pracuje
pomaly a potrebuje dobu styku s vodou aspoň 5-10 minút, aby z vody chemikálie odstránil. Potom by musela voda z kohútika tiecť veľmi pomaly rýchlosťou 0,1 l za minútu.
AQUA VIVA vďaka patentovanému materiálu na báze nano uhlíka pracuje oveľa rýchlejšie: stačí 10 sekúnd, aby zachytila väčšinu chemikálií a ďalších škodlivín. Svoju účinnosť si zachová aj pri prietoku vody 2,5 l za minútu.

Prečo je filter AQUA VIVA šikovný?
Tento filter, na rozdiel od toho bežného s aktívnym uhlím, svoj objem a priepustnosť prispôsobuje kolísaniu tlaku vo vodovodnej sieti. Nedochádza teda k neregulovanému prietoku, čím je vždy zaistený rovnako kvalitný výstup vody. Keď filtračný materiál nie je schopný reagovať na zmeny tlaku v potrubí, mení sa doba styku filtračného materiálu s vodou, tým pádom kolíše účinnosť záchytu škodlivín.

Obsah balení:

  • Instalační pouzdro 10" z bílého polypropylenu 1ks
  • Filtrační kartuš AQUA VIVA 1ks
  • Připojovací fitinky (šroubení) 4ks
  • Propojovací hadičky 2ks
  • Návod na instalaci 1ks