Výměnná filtrace vody na bázi nanouhlíku

Trápi Vás kvalita vody doma v kuchyni? Nechutí Vám? Alebo si chcete byť istí tým, čo pijete? Obstarajte si patentovaný filter AQUA VIVA. Dokáže odstrániť z Vašej vody z kohútika cudzorodé chemikálie, pesticídy, hormóny, trihalometány, chlór a chlórované uhľovodíky, nebezpečné baktérie, vírusy a mikroplasty. Doslova za pár eur budete mať doma tú najčistejšiu vodu z kohútika bez kontaminantov a škodlivín. Navyše vďaka regulácii prietoku ušetríte.
Inštaláciu zvládnete sami – je to jednoduché. Všetko potrebné na inštaláciu pod drez či umývadlo nájdete v balení. Zároveň tieto filtre, na rozdiel od bežných, nezarastajú vírusmi a baktériami, ktoré vyčistenú vodu znovu kontaminujú.

Naša skúsenosť: V kancelárii sme nemali dobrú vodu. Nechutila nám, zapáchala a roky sme s ňou „zápasili“. Až po nainštalovaní filtra AQUA VIVA sme konečne spokojní. Voda je naozaj chuťou a vôňou úplne iná. 100 % zázrak. Nechcete to skúsiť tiež? Pomer cena/kvalita je bezkonkurenčný. Navyše osobne poznáme výrobcu. Myslíme, že niet lepšej referencie.

 

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 109 EUR
Za nákup získate: 240 pure bodov
Filtrácia vody na báze nanouhlíka Filtrácia vody na báze nanouhlíka
Aqua Viva
Filtrácia vody na báze nanouhlíka
131 EUR
Momentálne nedostupné
Šálka s podšálkou 2 ks Šálka s podšálkou 2 ks
PURE DISTRICT ORIGIN
Šálka s podšálkou 2 ks
27 EUR
Momentálne nedostupné