KOMBE Darčeková súprava Na zdravie

Venujte svojím najbližším to najcennejšie – zdravie. V darčekovej súprave KOMBE nájdete kórejský ženšenový extrakt (50 ks) a KOMBE Smoothie (1 ks). Za nás skvelý unisex darček! Navyše už nemusíte riešiť darčekové balenie...

Jedinečné účinky čaju KOMBE spôsobuje unikátna kombinácia 6-ročného kórejského ženšenu a jujuby.  

Dodáva energiu pre telo i myseľ.  

Znižuje psychickú únavu a zlepšuje schopnosť riešiť problémy.

Podporuje imunitu a obranyschopnosť tela.

Zlepšuje pamäť, koncentráciu i rýchlosť myslenia.

Zvyšuje libido a erekciu u mužov.

Čaj KOMBE je prirodzene bezlepkový, bez prídavku farbív a konzervačných látok. Neobsahuje umelé aróma a je vhodný i pre vegánov.

KOMBE smoothie je kombinácia zdravia, chuti a dizajnu. Poznáte to, v práci nie je čas, nestíhate, ste v aute na diaľnici, v neustálom pohybe... a čím zahnať hlad? Za nás je ideálnou voľbou smoothie. Ale také, ktoré chutí, nie je príliš kalorické, naopak je zdravé a s pridanou hodnotou energie KOMBE. Chuť sme riešili viac ako rok, pretože sme nechceli šetriť na zložení. Preto je smoothie postavené na kombinácii manga, pomaranča, mandarínky, banánu a ananásu. Smoothie nie je dosladzované, sladká chuť pochádza len z ovocia. Prekvapí Vás aj nízky obsah kalórií. Vďaka obsahu KOMBE je to špeciálna "kapsička" pre dospelých. Ocenia ju aj vegáni aj vegetariáni. Neobsahuje laktózu, lepok, je bez pridaných farbív a aróm.

Naša skúsenosť: "Osladzujeme" si život bez výčitiek. Len 298 kJ/70 kcal v jednom vrecku. V jednom smoothie je skoro celé vrecko KOMBE, preto si ich za deň dávame niekoľko. Napríklad, keď sa po víkende chceme odľahčiť. A pozor, nemusíte skladovať v chladničke. Na dlhé cesty ideálne.

 

 

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 29 EUR 26 EUR
Za nákup získate: 30 pure bodov

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie. 

 

KOMBE ECO PACK 222 dávok KOMBE ECO PACK 222 dávok
KOMBE ECO PACK 222 dávok
92 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe Royal 30 ks Kombe Royal 30 ks
Kombe Royal 30 ks
132 EUR
Momentálne nedostupné