KOMBE Ženšenáda 24 ks

ŽENŠENÁDA KOMBE je limonáda pre dospelých. Dávka extraktu KOMBE Royal, obsiahnutá v ŽENŠENÁDE KOMBE, zodpovedá dvom vreckám KOMBE.
Jej základom sú zrelé sicílske citróny, KOMBE a rozmarín. ŽENŠENÁDA je zhora kvasená s pomocou šampanskej kvasinky.
100 % prírodný produkt, ktorý je veľmi osviežujúci a s príjemnou bublinkou. Hodí sa na každú slávnostnú príležitosť, neurazí ani ako drink na prípitok.
ŽENŠENÁDA KOMBE dodáva energiu pre telo aj myseľ. Perfektne funguje na detox, opicu a libido. Na zdravie, pretože KOMBE zdravé je!

Veľkosť balenia: 24 ks

Dostupné iba v Pure District (Budečská 11, Praha 2).

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 24 x 330 ml
Cena vrátane DPH: 65 EUR
Za nákup získate: 150 pure bodov

Ženšenáda je jediný vrchne kvasený nealkoholický nápoj na trhu. Oproti iným nealkoholickým nápojom tohto typu obsahuje o viac ako o polovicu menej cukru, obsah alkoholu je typicky 0,25% (menej ako nealko pivo). Obsahuje 10% ovocnej zložky a je 100% prírodná. Je bohatá na prírodný vitamín C a B a charakteristická prirodzenou bublinkou, ktorá má pôvod vo fermentácii.

Vyvinuté a vyrobené v ČR.

Výrobca: Kersko limonádovna s.r.o., Kersko 736, 289 12 Hradišťko v partnerstve s PURE DISTRICT s.r.o., Budečská 956/11, 120 00 Praha 2

Citrónová šťava z koncentrátu 8 g, repný cukor 4,3 g, Kombe Royal 660 mg (extrakt zo šesťročného koreňa červeného kórejského ženšenu, obsah saponínov Rg1 + Rb1 + RG3 = 4,62 mg, celkový obsah saponínov: 80,85 mg), extrakt z rozmarínu 0,6 g, vláknina 0,5 g, nenasýtené mastné kyseliny a soľ <0,1 každý.

Energetická hodnota 72 kJ (17,2 kcal) / 100 ml.

Funkčná potravina. Jedna fľaša Ženšenády KOMBE obsahuje 2 sáčky KOMBE.
Obsahuje alkohol do 0,5 %.

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL  je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.