WHAMISA BIO Rozjasňujúci a regeneračný peeling

WHAMISA BIO Rozjasňujúci a regeneračný peeling významne hydratuje a upokojuje pleť. Okrem hĺbkového čistenia má i anti-aging vlastnosti. Tento peeling odporúčame pre unavenú a vyčerpanú pleť. 

Špeciálny tvar peelingového tampónika s kapsičkou na prsty zabezpečí dôkladnú aplikáciu a jemné odstránenie odumretých buniek kože.

Naša skúsenosť: Po aplikácii je farba kože zjednotená, pleť pôsobí sviežo. Výborne funguje i na problematickú pleť, pretože má navyše protizápalové a upokojujúce účinky. Pri tomto type pleti používajte BIO Rozjasňujúci a regeneračný peeling častejšie.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 180 g (30 ks)
Cena vrátane DPH: 47 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 110 pure bodov
Cena za Pure Body: 710 bodov doplatok 31 EUR
 • Hlavnými zložkami hydratácie sú rastlinný glycerín, listy aloy, hyaluronát sodný.
 • Plody maliny, kaki a olej z pomarančov majú protizápalové účinky. Banán zjemní opuchy a rozžiari pleť.
 • Výťažky z citrusov yuzu pleť omladia, spevňujú ochrannú bariéru a aktivujú celkovú regeneráciu a produkciu kolagénu a elastínu.
 • Peelingové zložky na báze gluconolactonu a betaínu naviac účinne čistia póry. 
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti tradične používanej kyseline glykolovej je omnoho šetrnejší. Účinne odstraňuje mrtvé bunky, aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a zabraňuje vzniku vrások. 
 • Vhodný pre vegánov. Balenie obsahuje 30 ks peelingových tampónikov. 
 • Je vhodný pre všetky typy pleti.

BIO Rozjasňujúci a regeneračný peeling je dispozícii i v cestovnom balení.

 

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract (10%) (anti-aging and rejuvenation, help thicken the epidermis or top surface layer of skin, promoting skin cell proliferation, thereby encouraging skin cell turnover), *Ethanol, *Glycerin, Sodium Hyaluronate, Gluconolactone, *Saccharomyces/Apple/Sucrose Ferment Filtrate, *Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, *Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment FIltrate, Lactobacillus/Diospyros Kaki Fruit Ferment Filtrate, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Betaine Salicylate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Junos Fruit Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

BDIH, Original Excellent dermatest, Vegan

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest