PURE DISTRICT Darčeková súprava NOVÁ TVÁR

Týmto darčekom rozhodne neurobíte chybu! Jednorazové pleťové masky WHAMISA sú jedným slovom fenomenálne. V darčekovej súprave Nová tvár nájdete päť masiek, vďaka ktorým bude Vaša pleť mladšia, vypnutejšia, zjednotenejšia – no proste krajšia. Tým, že je každá maska iná, máte veľkú šancu vybrať si tú „svoju“, ktorú potom môžete zaradiť do svojej pravidelnej beauty rutiny. Navyše za zvýhodnenú cenu a v darčekovom balení.

Súprava Nová tvár obsahuje:
WHAMISA FRESH Anti-age maska Kelp
WHAMISA BIO Maska čistiaca (Flowers)
WHAMISA BIO Maska rozjasňujúca (Fruits)
WHAMISA BIO Maska vyživujúca (Seeds)
WHAMISA BIO Deep Rich fofrmaska

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 57 EUR 44 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

WHAMISA FRESH Anti-age maska Kelp Potřebujete zpevnit kontury obličeje? Zlepšit povadlost a elasticitu pleti? Máte rozšířené póry? Pocit „papírové kůže“? Potom musíte mít ve své beauty péči WHAMISA FRESH Masku z mořských řas KELP. Luxusní maska je vyrobena z vyříznuté řasy, která je napěchovaná mořskými bioaktivními molekulami jako je beta-glukan, kyselina alginová, fukoidan a lutein. Tento zázračný mix umí viditelně zpevnit obličej, snížit otoky a zlepšit zářivost, texturu i hydrataci pleti. Bezkonkurenčním benefitem je zatažení pórů. Oproti původní masce KELP má tato více "nadupanější" složení. Kromě již známé zelené řasy KELP, obsahuje i řasy hnědé a červené. Kombinaci těchto skupin řas nenajdete v žádné jiné masce na trhu. Klinicky testováno.
WHAMISA BIO Maska čistící (Flowers)  je stvořena z květinových esencí. A musí jí mít všichni, kteří potřebují okamžitě vyčistit a vyhladit pleť.  Po aplikaci je kůže zklidněná, zarudnutí zmírněné a akné potlačené. Samozřejmostí je přímá dodávka hydratace. 
WHAMISA BIO Maska rozjasňující (Fruits) je idální na vystresovanou a mdlou pleť. Jste po večírku, unavená, máte toho v práci a doma prostě moc? Potřebuje Vaše pleť rychlý restart? Právě pro Vás je vhodná ovocná infuze v podobě lehce tajícího hydrogelu masky FRUITS.
WHAMISA BIO Maska vyživující (Seeds) je plná výtažků ze semínek, které nejvíce fungují na vysušenou a nevyživenou pleť. Maska celkově harmonizuje, zpevňuje a vypíná. Navíc díky ADENOSINU aktivně zmizíkuje vrásky.
WHAMISA BIO Deep Rich fofrmaska A víte proč fofrmaska? Protože je vhodná pro všechny ženy, které nemají čas. WHAMISA jednorázová BIO plátýnková maska Deep Rich je dokonalou formou hydrovýživy Vaší pleti. Ideální poměr cena - kvalita. Je postavená na kombinaci aloe, která významně hydratuje. A výtažku z ovsa, arganu a avokáda, který vyživuje pleť do hloubky. Spolu s ADENOSINEM /geniální molekula, která zmizíkuje vrásky/ a BISABOLOLEM /okamžitě pleť rozjasní/  je to geniální mix na rychlý restart obličeje kdykoliv i během dne.

Složení najdete vždy u konkrétního produktu.

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest