WHAMISA FRESH Anti-age maska Kelp 5 x

Potrebujete spevniť kontúry tváre? Zlepšiť povädnutie a elasticitu pleti? Máte rozšírené póry? Pocit „papierovej kože“? Potom Vám vo svojej kúpelni nesmie chýbať  WHAMISA FRESH Maska z morských rias KELP. Luxusná maska je vyrobená z vyrezanej riasy, ktorá je naimpregnovaná morskými bioaktívnymi molekulami ako je beta-glukán, kyselina alginová, fukoidan a luteín. Tento zázračný mix vie viditeľne spevniť tvár, zbaviť sa opuchov a zlepšiť žiarivosť, textúru aj hydratáciu pleti. Bezkonkurenčným benefitom je zatiahnutie pórov. Oproti pôvodnej maske KELP má táto vylepšené  zloženie. Okrem už známej zelenej riasy KELP, obsahuje aj riasy hnedé a červené. Kombináciu týchto skupín rias nenájdete v žiadnej inej maske na trhu. Klinicky testované.

Náš tip: Skúste si intenzívnu mesačnú vypínaciu kúru. Prvý týždeň aplikujte 2 masky. Zvyšné týždne vždy len jednu.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 5 ks
Cena vrátane DPH: 71 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 160 pure bodov
  • Eclonia stolonifera zastupuje hnedé riasy a zvyšuje elasticitu rôznymi mechanizmami účinkov,  vrátane zvýšenia vlastnej produkcie kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.
  • Gracilaria Verrucosa je zástupcom červenej riasy. Obsahuje luteín, prirodzene vyskytujúci sa karotenoid, vykazujúci silné antioxidačné vlastnosti. Chráni pleť proti starnutiu a uzamyká hydratáciu v pleti.
  • Laminaria Japonica (riasa kelp) je zelenou riasou, z ktorej je vytvorená celá maska. Túto riasu obsahuje aj sérum, ktorým je maska impregnovaná.
  • Obsahuje patentovaný WHAMISA COMPLEX 4. Je to špeciálne vyvinutá kombinácia účinných extraktov s veľmi silnými anti-aging účinkami.
  • Adenozín je jedným zo štyroch základných stavebných kameňov ľudskej DNA. V kozmeceutike je to úplne nový objav, u nás prakticky neznámy. A čo adenozín dokáže? Produkuje kolagén, zmizíkuje vrásky a navyše je vhodný aj pre citlivú pleť a akné.

Maska: Laminaria japonica
Sérum: Ecklonia Stolonifera Extract, Gracilaria Verrucosa Extract, Propanediol, Laminaria Japonica Extract, **Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, **Sorbitan Oleate, Glycerin, ★Serenoa Serrulata Fruit Extract, ★Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, ★Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, ★Leonurus Sibiricus Flower/Leaf/Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Brown Rice Vinegar, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Tocopherol, ☆Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Junos Peel Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty
☆ Ecocert / bergamotový olej neobsahuje bergapten
★ Whamisa's Complex-4

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest