WHAMISA BIO Peeling na pery DEEP RICH

WHAMISA BIO Peeling na pery DEEP RICH je inovatívny cukor na olejovej báze získaný z BIO čierneho cukru a muscovada. Po aplikácii sa zmení na penu na vodnej báze, ktorá odstraňuje odumreté bunky kože. Vďaka výživným olejom, glukonolaktónu a BHA kyselinám zanecháva pocit zamatových a hydratovaných pier.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 g
Cena vrátane DPH: 30 EUR 12 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

*Sucrose, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, *Vanilla Planifolia Fruit Extract, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, *Astrocaryum Murumuru Seed Butter, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Coconut Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Gluconolactone, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

 

WHAMISA BIO Balzam na pery pre hebký pocit WHAMISA BIO Balzam na pery pre hebký pocit
WHAMISA BIO Balzam na pery pre hebký pocit
14 EUR
Momentálne nedostupné