WHAMISA FRESH Outdoor sprej

WHAMISA Outdoor sprej je fantastický širokospektrálny prírodný repelent proti rôznym druhom hmyzu, komárom aj kliešťom. Má dokonca insekticídne a akaricídne účinky, tzn. že má schopnosť zabíjať rôzny hmyz vrátane kliešťov. Okrem repelentných vlastností je veľmi starostlivý k Vašej pokožke. Je vhodný nielen na telo a tvár, ale aj na oblečenie, ktoré nezničí. Obsahuje mix 15 účinných bylín a má príjemnú ľahko orientálnu vôňu. Vo flakóne sú celé listy kladivníka nočného. Je vhodný aj na citlivú a atopickú pleť.

Naša skúsenosť: Je to prvý repelent, ktorý nám naozaj vonia a zároveň funguje. Líbe tak vonia, že si s ním osviežuje aj kanceláriu.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 150 ml
Cena vrátane DPH: 32 EUR
Za nákup získate: 70 pure bodov
Cena za Pure Body: 450 bodov doplatok 22 EUR
  • Cnidium officinale – jarva lekárska je súčasťou tradičnej kórejskej orientálnej medicíny s preukázanými akaricidnými účinkami, tzn. že hubí kliešte či iné roztoče.
  • Cestrum nocturum – kladivník nočný má antibakteríálne a protiplesňové účinky. Je známy ako „Nočná dáma”. Kvitne v noci a intenzívne vonia.
  • Melaleuca alternifolia – tea tree oil  upokojí a dezinfikuje miesto, kde vás bodol hmyz. Svojou typickou arómou tiež odpudzuje hmyz.
  • Melaleuca leucadendron et boswellia carterii – kajeputový a kadidlovníkový olej majú insekticídne účinky proti hmyzu.
  • Pogostemon cablin et pinus sylvestris et chamaecyparis obtusa – oleje z pačuli, borovice lesnej a cyprušteka sú vhodné na pokožku trpiacu dermatitídou a akné. Majú ošetrujúce vlastnosti.

Cnidium Officinale Rhizome Extract, Alcohol, Pinus Thunbergii Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Cestrum Nocturnum Leaf, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Pogostemon Cablin Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamaecyparis Obtusa Oil, Glycerin, Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Citral, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Limonene

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

 

KOMBE Ženšenáda 1 ks KOMBE Ženšenáda 1 ks
KOMBE Ženšenáda 1 ks
4 EUR 3 EUR
Momentálne nedostupné