WHAMISA MINI - Čistiaci penový krém

Čistiaci penový krém WHAMISA v bio kvalite efektívne čistí pleť do hĺbky a účinne uvoľňuje póry.

Naša skúsenosť: Na vyčistenie pleti stačí malé množstvo krému vo veľkosti hrášku. V kombinácii s vodou sa krém zmení na penu. Odporúčame používať 2x denne v kombinácii s prvou fázou čistenia /Odličovací olej/. Hoci sa môže zdať zbytočné ranné čistenie, nie je, vaša pleť to potrebuje. Rozdiel pocítite i uvidíte okamžite.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 20 ml
Cena vrátane DPH: 10 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • Čistiaci penový krém použite v druhej fáze dvojfázového čistenia. Pre prvú fázu odporúčame WHAMISA Odličovací olej.
  • Hlavnou zložkou celého produktu je ryžový extrakt, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu, redukuje opuchy a zjednocuje pleť. Má vplyv i na pigmentové škvrny.
  • Rovnako dôležitý je i čajovník čínsky, pretože je silným antioxidantom. Bráni rastu škodlivých baktérií a zabraňuje predčasnému starnutiu pleti.  Je vhodný i  na zapálenú, unavenú a ekzematickú  pleť.
  • Vhodný pre všetky typy pleti.

Čistiaci penový krém je k dispozícii vo veľkom balení

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, **Myristic Acid, *Oryza Sativa (Rice) Extract, **Stearic Acid, **Cetearyl Alcohol, **Decyl Glucoside, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, *Citrus Junos Fruit Extract, *Lactobacillus/ Aloe Barbadensis Ferment Filtrate, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, “***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

Vegan, Original Excellent dermatest

 

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest