Rozjasňujúci fixačný púder 3v1

RE-BASE púder je iný v tom, že vie 3 veci naraz. Zmatní a rozžiari pleť, vyhladí ju a fixuje mejkap. Má dlhotrvajúci efekt. Je ľahký ako pierko a hebký ako zamat.  
3 dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť:

  • Vďaka sférickej štruktúre púder pleť vyhladí a vyplní jemné vrásky. Pleť je na pohľad hladká a vypnutá. Zároveň vie regulovať tvorbu kožného mazu, tzn. že pleť nevyzerá vysušene ani mastne.
  • Jemná osviežujúca vôňa ruží má harmonizujúce účinky. Tento púder má dokonca vonnú pyramídu: hlava – citrusy s prevahou bergamotu, srdce – ruža, pivonka, jazmín, základ – santalové drevo a pižmo. Všetky použité vonné ingrediencie sú testované a nealergénne.
  • Farba púdru zaručuje prirodzené farebné zjednotenie, rozžiarenie pleti a dlhotrvajúcu fixáciu mejkapu.

Púder sa jednoducho aplikuje. Súčasťou balenia je kvalitný tampónik. Púder má vysokú gramáž 18 g, bežne dostupné majú priemerne 8 g.
Bol testovaný na adhéziu olejov. Potvrdilo sa, že po aplikácii dochádza k potlačeniu produkcie kožného mazu a pleť sa neleskne. Zároveň z toho profituje aj suchá pleť, ktorú nevysušuje. Púder nezanecháva lepivý pocit.

Naša skúsenosť: Ani nelepí, nevysušuje, absolútne zmatňuje – všetko je pravdou. Pleť má porcelánový a žiarivý look. Preto má produkt názov RE-BASE – čo znamená, že vytvára novú dokonalú pleť. Je to taký pocit, ako keď nemáte púder. Púder bez púdru.

Zatiaľ vyskúšané na všetkých, ktorí používajú odtieň tan beige a svetlejší. Nedokážeme teda úprimne napísať, či je vhodný aj pre úplne tmavé typy pleti. Doplníme neskôr.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 18 g
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 80 pure bodov
  • Púder je postavený na rastlinných a inovatívnych biotechnologických zložkách.
  • Vďaka oleji z damašskej ruže a hydrolátu z ruže stolistej zabraňuje vysúšaniu pleti a zároveň komplexne zjednocuje pleť.
  • Púder je prírodným produktom s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak celkom nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Bežné púdre majú kryštalickú štruktúru. Malé kryštáliky, ktoré sa aplikujú na povrch pleti nemôžu vytvoriť absolútne hladký a zamatový finiš, ktorý vydrží celý deň. Oproti tomu tento púder má guľatú štruktúru a tá naopak do vrások nezalieza a vytvára prirodzenú pleť bez vrások.
  • Púder obsahuje silikóny. V súčasnej dobe neexistuje iná alternatíva pre zamatový a najmä dlhotrvajúci finiš. Problém silikónov všeobecne je, že sa na pleti prichytávajú a zle sa odstraňujú. To má za následok upchávanie pórov a šupinatenie pleti /podľa typu pleti/. Preto je dôležité pleť dôkladne odlíčiť a vyčistiť. My púder používame, pretože pre nás je čistenie alfou a omegou zdravej pleti.
  • Vhodný pre vegánov.

Talc, synthetic fluorophlogopite, nylon-12, boron nitride, mica, titanium dioxide, magnesium myristate, phenyltrimethicone, octyldodecylstearoylstearate, silica, ginkgo leaf extract, Green tea extract, Camellia leaf extract, Rocket leaf extract, Wheat sprout extract, Broccoli sprout extract, Alfalfa leaf extract, Damask rose flower oil (10ppm), Provence rose flower water (10ppm), Dimethicone, Triethoxycaprylyl Silane, methicone, glyceryl caprylate, aluminum hydroxide, 1,2-hexanediol, fragrance, yellow iron oxide, red iron oxide, black iron oxide

Think Bio je juhokórejská spoločnosť, ktorá sa mnoho rokov zaoberá výskumom pleti populácie naprieč všetkými kontinentmi. Jej prioritou je predovšetkým zdravie pleti v symbióze s potrebami a túžbami zákazníkov. Think Bio kombinuje prírodné produkty s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak úplne nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Jej mottom je, že len zdravá pleť môže byť krásna.

BIO BB pact SPF50+ Natural Beige BIO BB pact SPF50+ Natural Beige
WHAMISA
BIO BB pact SPF50+ Natural Beige
48 EUR
Momentálne nedostupné