Rozjasňovač Golden Touch

100% prírodný GEODERM rozjasňovač ponúkame hneď v dvoch farebných odtieňoch GOLDEN TOUCH, ktorý je vhodný na prirodzené rozžiarenie a INTENSE ROSE je viac metalický s nádychom do ružova. Prírodný rozjasňovač obsahuje ricínový a kokosový olej a všetky farbivá sú úplne prírodné. Pretože rozjasňovač obsahuje včelí vosk, nie je vhodný pre vegánov.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 4 g
Cena vrátane DPH: 19 EUR
Za nákup získate: 40 pure bodov

Ricinus communis Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Cera Alba*, Tocopherol, Mica, CI 77891

 

* z ekologického poľnohospodárstva

100% zložiek prírodného pôvodu

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

 

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.