BIO Prírodná tvárenka č.1

Úplne inovatívna rada prírodnej biotermálnej dekoratívnej kozmetiky talianskej značky FRAIS MONDE je výnimočná tým, že obsahuje okrem iného minerály z liečivej sírnej vody REPOLE, ktorá má preukázané liečebné účinky na pleť. Stimuluje obranný systém pokožky. Tvárenka je v BIO kvalite a je vytvorená špeciálne pre dokonalý a dlhotrvajúci efekt.

Určené pre: Pre všetky typy pleti.

Štruktúra: Jemná, úplne prírodná, ľahko sa aplikuje a priľne k pleti.

Výsledok: Stredné krytie, matný a prirodzený finiš.

Rozdiel medzi odtieňmi:

Číslo 1 je odtieň s ružovým nádychom

Číslo 3 je odtieň s červenohnedým nádychom

Číslo 4 je odtieň s hnedým nádychom.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 31 EUR 22 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Talc, Mica, Zea mays starch, Lauroyl lysine, Prunus amygdalus dulcis oil, Butyrospermum parkii butter, Prunus armeniaca kernel oil, Sodium dehydroacetate, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Aqua, Simmondsia chinensis seed oil, Tocopherol, Maltodextrin, Sodium sulfate, Magnesium sulfate, Calcium sulfate [+/- (MAY CONTAIN) : CI 77491, CI 77492, CI
77499, C1 15850, CI 77891]

Predstavujeme Vám inovatívnu kolekciu prírodného líčenia BIO-THERMAL talianskej značky FRAIS MONDE. Celá kolekcia je postavená na báze minerálnych solí z vody Repole. Táto minerálna voda je uznávaná talianským Ministerstvom zdravotníctva pr svoje dermatologicky aktívne látky, tzn. že voda obsahujúca stopy síry má preukázané liečebné účinky. Dekoratívna kozmetika FRAIS. MONDE obsahuje len organické GMO free oleje, prírodné extrakty a termálnu minerálnu vodu obsahujúcu síru, ktorá je známa svojimi blahodárnymi účinkami na pokožku.

FRAIS MONDE je biotermálna kozmetika, ktorej história siaha až do 19.storočia. Stojí na nej už 5.generácií farmaceutov a našli by ste ju v provincii Crotone na juhu slnečného Talianska. A my sme Vám z nej vybrali to najlepšie, najčistejšie a najúčinnejšie.