Kompaktná tvárenka Intense Rose

Prírodná tvárenka INTENSE ROSE má veľmi výraznú pigmentáciu, a preto sa s ňou môžete dobre hrať. Ide o studený tón ružovej farby, ktorý využijete aj na očné viečka. Pre WOW efekt ideálny. Pristane hlavne tmovovláskam. Blondínky by mali byť pri aplikácii opatrnejšie.

 

Naša skúsenosť: Nanášajte veľmi opatrne, púdrenka dosť farbí. Ale výsledok je fantastický. Budete mať prirodzene krásne ružové líčka.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 g
Cena vrátane DPH: 25 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

Mica, Zea Mays Starch, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, Aroma, CI 77019, CI 77891, CI77007, CI 77491

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

 

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.