Kompaktná tvárenka odtieň Coral

GEODERM Prírodná tvárenka CORAL je vhodná pre náročné zákazníčky, ktoré si potrpia na tzv. "NUDE - NO MAKE-UP LOOK". Tvárenka je skoro neviditeľná a vhodná na denné nosenie. Pokiaľ chcete prírodnú tvárenku výraznejšieho odtieňa, rozhodne vyskúšajte farbu INTENSE ROSE.

Náš tip: Opäť platí ako u celej značky GEODERM, že názov napovie všetko. Odtieň Coral je naozaj ľahko koralový.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 g
Cena vrátane DPH: 25 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

Mica, Zea Mays Starch, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, Aroma, CI 77891, CI77019, CI77492, CI77861

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.

 

Korektor odtieň Soft Beige Korektor odtieň Soft Beige
Geoderm
Korektor odtieň Soft Beige
19 EUR
Momentálne nedostupné
Rozjasňovač Golden Touch Rozjasňovač Golden Touch
Geoderm
Rozjasňovač Golden Touch
19 EUR
Momentálne nedostupné