Kompaktná tvárenka odtieň Coral

GEODERM Prírodná tvárenka CORAL je vhodná pre náročné zákazníčky, ktoré si potrpia na tzv. "NUDE - NO MAKE-UP LOOK". Tvárenka je skoro neviditeľná a vhodná na denné nosenie. Pokiaľ chcete prírodnú tvárenku výraznejšieho odtieňa, rozhodne vyskúšajte farbu INTENSE ROSE.

Náš tip: Opäť platí ako u celej značky GEODERM, že názov napovie všetko. Odtieň Coral je naozaj ľahko koralový.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 g
Cena vrátane DPH: 27 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

Mica, Zea Mays Starch, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, Aroma, CI 77891, CI77019, CI77492, CI77861

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.