Prírodný kompaktný očný tieň Anger Pink

Anger Pink je elegantný prírodný očný tieň, ktorý prehĺbi Váš look. Jedná sa skôr o studenšiu farbu. Má perleťový nádych. Kombinujte s Fairy Floss. Vegánska receptúra, 100% prírodné zloženie s vysoko kvalitnými minerálnymi pigmentami. Certifikát VEGAN a COSMOS NATURAL. 

Náš tip: Prírodné očné tiene majú dlhotrvajúci efekt. Pri výber Vám napovie názov odtieňa. Výborne sa spolu kombinujú. 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 2 g
Cena vrátane DPH: 15 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Mica, Magnesium Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Caesalpinia Sappan Bark Extract, Tocopherol, CI 77891, CI 77861

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.

BIO BB pact SPF50+ Natural Beige BIO BB pact SPF50+ Natural Beige
WHAMISA
BIO BB pact SPF50+ Natural Beige
48 EUR
Momentálne nedostupné