Prírodný kompaktný očný tieň Fairy Floss

Prírodný očný tieň Fairy Floss je najviac „lila“ zo všetkých dostupných odtieňov. Je skôr matný. Jedná sa o studený odtieň, ktorý sa super kombinuje s odtieňom Anger Pink. Vegánska receptúra, 100% prírodné zloženie s vysoko kvalitnými minerálnymi pigmentami. Certifikát VEGAN a COSMOS NATURAL.

Náš tip: Prírodné očné tiene majú dlhotrvajúci efekt. Pri výber Vám napovie názov odtieňa. Výborne sa spolu kombinujú. 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 2 g
Cena vrátane DPH: 15 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Behenate, Prunus amygdalus Dulcis Oil*, Rosa canina Fruit Oil*, Aroma, CI77007, CI77499, CI 77891

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

 

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.