Prírodný kompaktný očný tieň Pearl White

Prírodný očný tieň Pearl White, ako už napovedá jeho názov, evokuje farbu perly. V bielem odtieni sa odráža ružový trblietavý nádych. Odtieň je neutrálny, vhodný pre každého. Ukážte všetkým kto ste. Zväčšite opticky vzhľad očí, zvýraznite uhol a predĺžte obrys. Vegánska receptúra, 100% prírodné zloženie s vysoko kvalitnými minerálnymi pigmentami. Certifikát VEGAN a COSMOS NATURAL.

Náš tip: Prírodné očné tiene majú dlhotrvajúci efekt. Pri výber Vám napovie názov odtieňa. Výborne sa spolu kombinujú. 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 2 g
Cena vrátane DPH: 16 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Mica, Zea Mays Starch, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, CI 77891

Španielska značka GEODERM je na trhu už od roku 1998, kedy začala vyrábať certifikovanú prírodnú a organickú kozmetiku a make-up pre všetkých, ktorí hľadajú „čisté riešenie krásy“. Ingrediencie používané v GEODERM sú dokonalou kombináciou vedy a prírody s vysoko preštudovanými receptúrami, ktoré uspokojujú rôzne potreby pleti. Mottom Geodermu je: Vyvíjať čisté produkty, ktoré vyživujú pokožku a neškodia prírode.

 

Vo všetkých produktoch GEODERM sú použité prírodné suroviny organického pôvodu vrátane prírodných esenciálnych olejov a minerálnych pigmentov. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú syntetické parfémy, umelá farbila, ropné deriváty a ďalšie syntetické zložky (ako je parafín, silikóny, plastové polyméry). A my vám v PURE predstavujeme to najlepšie zo sortimentu pre zdravý make-up.