Aký je rozdiel medzi WHAMISA Odličovacími olejmi?

Aký je rozdiel medzi WHAMISA Odličovacími olejmi?

20.10.2022 | Sdílet na FB
Počuli ste už o novom hydratačnom oleji z obľúbeného WHAMISA FRESH opunciového radu? Do tejto našej novinky sme sa zamilovali už na prvý dotyk. Viete, v čom je iný oproti klasickému WHAMISA odličovaciemu oleju?

Oba odličovacie oleje sú skvelé a každý z nich má svoje špecifiká. WHAMISA BIO Odličovací olej už poznáte a určite milujete jeho jemnú kvetinovú vôňu a hĺbkovú starostlivosť, s ktorou čistí póry a odstraňuje aj ťažko odstrániteľný make-up. Intenzívna výživa a pritom jemná starostlivosť odličovacieho oleja najlepšie sedí normálnemu či suchšiemu typu pleti. Pocit vláčnosti na pleti pretrváva aj po umytí vodou. Na mastnú či problematickú pleť so sklonom k akné odporúčame olejček nahradiť WHAMISA Odličovacou vodou s ľahšou konzistenciou.

Oproti tomu WHAMISA FRESH Odličovací olej zo semien opuncie je vhodný pre všetky typy pleti. Jeho vôňa je intenzívnejšia. Vďaka opuncii olej nielen že výborne odličuje (príjemnejší je najmä na odlíčenie očného okolia), ale tiež účinne hydratuje pokožku, posilňuje kožnú bariéru, zosvetľuje pavučinkovité žilky a aktivuje kolagén. Túto skvelú vlastnosť majú na svedomí triglyceridy, získané z kokosového oleja, ktoré vedia zamykať hydratáciu vo vnútri pleti. Aby toho nebolo málo, olej z opuncie obsahuje tiež jantárový prášok, ktorý omladzuje pleť na bunkovej úrovni a pomáha rebalancovať pH pleti. Po odlíčení tak máte hodvábny pocit pokožky, ktorá je hydratovaná bez mastného pocitu.

Aký olejček teda zvoliť?

Potrebujete dôkladnú očistu, máte radšej hustejšiu konzistenciu oleja, ktorá pleť dokonale vyživí? Siahnite po našej stálici, klasickom WHAMISA BIO Odličovacom oleji.

Chcete jednoducho odličovať očné okolie, výrazne podporiť hydratáciu a udržať si hodvábny pocit pleti po celý deň? Výbornou voľbou potom bude WHAMISA FRESH Hydratačný odličovací olej z opuncie. Vyskúšajte a uvidíte sami. My nedáme dopustiť ani na jeden z nich a striedame ich podľa aktuálnej potreby.

Tip na záver: Nezabudnite taktiež, že sa jedná o prvú fázu čistenia. Na dočistenie pleti odporúčame v druhej fáze použiť Čistiaci penový gél alebo Čistiaci penový krém.

Fotografia

1000_CLOL_2.jpg
odličovací olej cactus.jpg