Prírodný parfum SALT

Hľadáte krásnu letnú vôňu, ktorá vonia morom a tropickými kvetmi? Tu je! Prírodný parfém SALT, Vás prenesie na slnečné pobrežie Los Angeles. Je bez parabénov a ftalátov.
Flakón je vyrobený zo skla a je možné ho znovu použiť alebo recyklovať. Obsahuje bakelitový kompresný uzáver, ktorý je biologicky odbúrateľný a neobsahuje žiadne petrochemické látky. Vhodný pre vegánov.

Naša skúsenosť: Parfém má praktickú veľkosť, akurát do kabelky.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ml
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 80 pure bodov

Hlava: ylang-ylang, listy fialky
Stred: tahitská tiaré, magnólie
Základ: pižmo, vegánsky získavaná ambra, santalové drevo

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), Alpha-Isomethyl-ionone, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Citral, Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate

Zdroje:

  • Ylang-Ylang: GNATTA, Juliana Rizzo, et al. Aromatherapy with ylang ylang for anxiety and self-esteem: a pilot study. Revista da Escola de Enfermagem da USP, 2014, 48: 492-499.
  • Ylang-Ylang: TAN, Loh Teng Hern, et al. Traditional uses, phytochemistry, and bioactivities of Cananga odorata (Ylang-Ylang). Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine, 2015, 2015.

Americkú značku ELLIS BROOKLYN založila Bee Shapiro, publicistka pre New York Times. Hneď od začiatku sa Bee rozhodla, že každá použitá zložka bude posúdená z hľadiska bezpečnosti a jej dopadu na životné prostredie. Zásadným krokom bolo vylúčiť toxíny. Značka Ellis Brooklyn sa zaviazala k udržateľnosti, čistým formuláciám a neustálym inováciám v oblasti zodpovedného získavania ingrediencií. Svoju uhlíkovú stopu kompenzuje každoročným príspevkom do Carbon Fund. Spolupracujú so skladovými dodávateľmi s certifikáciou Ecocert a FSC. Produkty Ellis Brooklyn sú vegánske, netestované na zvieratách, bez parabénov a ftalátov.

Dezodorant Pivónia
Salt Of The Earth
Dezodorant Pivónia
10 EUR
Momentálne nedostupné