Prírodný parfum WEST

Hľadáte krásnu letnú citrusovú vôňu? Tu je! WEST vonia po krvavom pomaranči, zázvore, hruškovom kvete a jantáre. Prírodný parfém WEST, ktorý Vás prenesie na slnečné pobrežie Los Angeles je bez parabénov a ftalátov.
Flakón je vyrobený zo skla a je možné ho znovu použiť alebo recyklovať. Obsahuje bakelitový kompresný uzáver, ktorý je biologicky odbúrateľný a neobsahuje žiadne petrochemické látky. Vhodný pre vegánov.

Naša skúsenosť: Parfém má praktickú veľkosť, akurát do kabelky.Cestovný parfum Ellis Brooklyn WEST s vôňou červeného pomaranča.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ml
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 80 pure bodov

Hlava: Krvná pomaranč, klementín, citrón, bazalka
Stred: hruškový kvet, lekná, zázvor
Základ: Vetiver, jantár, dubový mach

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Limonene, Water (Aqua/Eau),Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Amyl cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol,Farnesol,Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Red 33 (CI 17200), Red 4 (CI 14700), Yellow 6 (CI 15985))

Americkú značku ELLIS BROOKLYN založila Bee Shapiro, publicistka pre New York Times. Hneď od začiatku sa Bee rozhodla, že každá použitá zložka bude posúdená z hľadiska bezpečnosti a jej dopadu na životné prostredie. Zásadným krokom bolo vylúčiť toxíny. Značka Ellis Brooklyn sa zaviazala k udržateľnosti, čistým formuláciám a neustálym inováciám v oblasti zodpovedného získavania ingrediencií. Svoju uhlíkovú stopu kompenzuje každoročným príspevkom do Carbon Fund. Spolupracujú so skladovými dodávateľmi s certifikáciou Ecocert a FSC. Produkty Ellis Brooklyn sú vegánske, netestované na zvieratách, bez parabénov a ftalátov.

Dezodorant Pivónia
Salt Of The Earth
Dezodorant Pivónia
10 EUR
Momentálne nedostupné