Šampón z opuncie 250 ml

WHAMISA FRESH Šampon z opuncie s vlastnostmi kondicionéru je fantastický pomocník - nejvíce jej ocení lámavé, suché, dehydratované a třepivé vlasy, které potřebují hydrataci. Výsledkem jsou zářivé a zdravě vypadající vlasy. Na dotek hedvábně jemné.

Naše zkušenost: Šampon z opuncie je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemné vlasy dokonce už nepotřebují kondicionér. Je doslova multifunkční.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 250 ml
Cena vrátane DPH: 39 EUR 29 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov
Cena za Pure Body: 520 bodov doplatok 25 EUR
  • Vďaka obsahu opuncie dochádza k absolútnej hydratácii pokožky hlavy aj vlasov.
  • Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane tých mastných, pretože obsahuje antioxidanty stimulujúce tvorbu kolagénu. Vďaka tomu zostáva pokožka hlavy v dobrej kondícii, póry sa zaťahujú a redukuje sa produkcia kožného mazu.
  • Vďaka prirodzene sa vyskytujúcemu vitamínu E má opunciový šampón vlastnosti kondicionéru.  Vlasy sú po aplikácii prirodzene lesklé, hebké a zdravo vyzerajúce. Aplikujte na vlhké vlasy a pokožku hlavy, potom opláchnite. Nie je potrebná následná starostlivosť kondicionérom, vďaka tomuto šampónu sú vlasy hebké a žiarivé.

**Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, **Palm Kernel/Coco Glucoside, **Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, **Brassicamidopropyl Dimethylamine, Methylpropanediol, **Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, **Spirulina Platensis Extract, **Cetearyl Olivate, **Sorbitan Olivate, **Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, **Glyceryl Caprylate, **Citric Acid, Fragrance

** prírodného pôvodu

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • Spirulina: RAGUSA, Irene, et al. Spirulina for skin care: A bright blue future. Cosmetics, 2021, 8.1: 7.
  • Spirulina: DELSIN, S. D., et al. Clinical efficacy of dermocosmetic formulations containing Spirulina extract on young and mature skin: effects on the skin hydrolipidic barrier and structural properties. Clin Pharmacol Biopharm, 2015, 4.144: 2.
  • Opuntia: HA Min-Jung, YOU Seon-Hee. Bioactive Characteristics of Extracts of Opuntia humifusa Fruit as Functional Cosmetic Ingredients. Asian J Beauty Cosmetol 2016; 14(4): 463-472. [26.10.2023]. DOI 10.20402/ajbc.2016.0080. 

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest