SALT OF THE EARTH Dezodorant jantár & santal

100% prírodný deodorant Ambra a santalové drevo poskytuje dlhodobú a spoľahlivú ochranu pred baktériami, ktoré sa vyskytujú v potu.

Dezodorant má čisté prírodné zloženie na báze jedlej sódy a je bez obsahu minerálnych solí. Vôňa ambry a santalového dreva je vhodná pre ženy aj pre mužov.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 75 ml
Cena vrátane DPH: 10 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov

Dezodorant samozrejme nezabraňuje potenie ako takému, pretože ide o prirodzený samočistiaci proces. Zabraňuje však množenie baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Aqua, Potassium Alum, Magnesium Chloride, Glycerine, Propanediol, Triethyl Citrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Polyglyceryl-10-Laurate, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum)*, Sodium Bicarbonate, Galactoarabinan, Sodium Anisate, Citric acid. *Linalool, *Limonene, *Hexyl Cinnamal, *Citral, *Coumarin, *Citronellol, *Benzyl Salicylate,*Geraniol

* z prírodných rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov
**prírodného pôvodu

Britská značka Salt of the Earth pôsobí už od roku 1993 a od roku 2005 sa venuje výrobe prírodných, kryštalických deodorantov, ktoré sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií, napríklad minerálnych solí. Produkty Salt of the Earth sú bez alkoholu, hliníka, parabénov a konzervantov. Prírodné kryštalické deodoranty neupchávajú póry ale vďaka jemnej vrstve minerálnych solí zabraňujú tvorbe baktérií, ktoré spôsobujú nežiadúci zápach.

PURE DISTRICT ORIGIN Bytový parfum PURE DISTRICT ORIGIN Bytový parfum
PURE DISTRICT ORIGIN Bytový parfum
58 EUR 34 EUR
Momentálne nedostupné