PURE SLIMM chudnutie a detox (3 mesačná kúra)

Trápia vás prebytočné kilá, ktoré nemôžete schudnúť? Chcete si vychutnať dovolenku all inclusive a zároveň nepribrať? Čakajú vás rodinné oslavy, kde nemôžete povedať nie? Alebo len chcete skvelo vyzerať do plaviek? Potom rozhodne potrebujete Nutraceuticals PURE SLIMM.

Nutraceuticals znamená doplnok stravy s klinicky preukázanými účinkami. PURE SLIMM je určený nielen pre osoby, ktoré potrebujú významne schudnúť, ale aj pre tých, ktorí si potrebujú váhu udržať, alebo ich trápi doslova len pár kíl navyše. Pokiaľ chcete iba nepribrať (napríklad prechádzate obdobím menopauzy, čaká vás náročné obdobie osláv, máte pred významným výročím, prestávate fajčiť…), vyskúšajte PURE SLIMM ako mesačnú kúru. Pokiaľ máte problém s väčšou nadváhou, odporúčame minimálne 3-mesačnú kúru. Práve tak boli koncipované aj klinické štúdie. Viac o produkte si prečítate nižšie!

„Aby mohol byť prípravok na chudnutie naozaj účinný, musia byť splnené dve podmienky. Prvou podmienkou je správna kombinácia účinných látok, ktoré rôznymi spôsobmi bojujú s tukmi. Druhou zásadnou podmienkou je dostatočné množstvo účinných látok, ktoré bojujú proti tukom. Väčšina prípravkov na chudnutie na trhu síce vyzerá na prvý pohľad funkčne, ale bohužiaľ nespĺňa obe podmienky dohromady. Tým, že SLIMM ich spĺňa, stáva sa definitívne FORMULOU 1 v chudnúcom segmente vôbec. Jednoducho povedané, my sme sa rozhodli na vás nešetriť.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 3x 63 g (120 tobolek), 3x 225 g
Cena vrátane DPH: 420 EUR 360 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 400 pure bodov

Prečo vyskúšať PURE SLIMM?

  • Komplexný ošetrujúci diétny program pre vaše telo
  • Receptúra z najmodernejších patentovaných molekúl
  • Dostatočné množstvo účinných látok    
  • Špeciálne vytvorená pre potreby žien a mužov 21. storočia
  • Nemusíte počítať kalórie
  • Počas kúry nezažijete stres a pocit hladu
  • Chudnete prirodzene a bezpečne
  • udete sa cítiť fit a nabití energiou

PURE SLIMM001 bojuje s tukmi, ktoré už máte. SLIMM001 aktivuje metabolizmus na rôznych fyziologických úrovniach, pretože odbúravanie tukov v tele sa deje rôznymi mechanizmami. Navyše je SLIMM001 natitrovaný tak, že funguje aj ako detox. Pri detoxe organizmu sú najviac zaťažované črevá, pečeň a obličky a SLIMM001 ich pomáha chrániť. SLIMM001 užívajte 2x denne s jedlom. My odporúčame pri raňajkách a obede, pretože obsahuje katechíny, ktoré majú okrem iného nabudzujúce účinky. „Ja osobne som na našej kúre schudla za 3 mesiace 8 kíl. Krásne leto do plaviek," PharmDr. Lucia Havlíková.

PURE SLIMM002 bojuje s tukmi, ktoré sa chystáte zjesť. SLIMM002 je špeciálnou kombináciou patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomannanu.
Nutralga je zástupcom nutraceutík ovplyvňujúcich vstrebanie cukrov a tukov cez jednotlivé enzýmy. Obsahuje účinné látky florotaníny a fucoidany, ktoré priamo zastavujú prácu enzýmov zodpovedných za štiepenie polysacharidov, čím z nich nemôžu vzniknúť cukry, ktoré sa potom premieňajú na tuky. Tieto účinky sú posilnené ďalším mechanizmom účinku, a to priamym zabránením štiepenia tukov, ktoré sa potom nemôžu vstrebať a tak ukladať v tele. Navyše Nutralga zastavuje rast tukových buniek.
Glukomannan je jediná prírodná látka na podporu chudnutia uznávaná v EU. Táto kombinácia má zásadný význam v príjme potravy, pretože čo zjete, sa vďaka SLIMM002 dostatočne nevstrebe, tzn. že telo nepriberá. Zároveň glukomannan „zaberá“ miesto v žalúdku, navodzuje pocit sýtosti, zabraňuje nadmernej konzumácii jedla a spomaľuje vyprázdňovanie jedla zo žalúdka, čo je žiaduce.  Podobne ako iné rozpustné vlákniny znižuje vstrebanie tukov a bielkovín a pokračuje do čriev, kde funguje ako prebiotikum. To znamená, že sa stáva potravou pre naše dobré baktérie. Prebiotikum je nestráviteľná zložka potraviny, ktorá sa ale v hrubom čreve stáva vhodnou živnou pôdou pre telu vlastné a žiaduce bifidobaktérie. Prebiotikum prispieva k podpore zdravých črevných pohybov. Tento celý proces uľavuje od zápchy. SLIMM002 je naozaj „nadupaným“ produktom s vysokým obsahom účinných látok. Pozor, je preto dôležité, aby ste vaše lieky užívali aspoň hodinu pred požitím SLIMM002. Pretože pri požití so SLIM002 by sa horšie vstrebávali, a tým by sa výrazne znížil ich účinok.

 

 

SLIMM001: extrakt z listov zeleného čaju s 95 % obsahom polyfenolov Camellia sinensis 4 %, extrakt z koreňa púpavy lekárskej Taraxacum officinale 23 %, želatínová tobolka (želatína 100 %, extrakt z koreňa žihľavy dvojdomej Urtica dioica 17 %, extrakt zo semien pestreca mariánskeho Silybum marianum 11%, extrakt z kvetu ibišteka sudánskeho Hibiscus sabdariffa 8 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý),seleničitan sodný. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka, obilnín obsahujúcich lepok, vajec a sóje.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie alebo sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte denné množstvo 800 mg EGCG. Nemalo by sa užívať v prípade užitia ďalších prípravkov s obsahom zeleného čaju. Neužívajte nalačno.
Odporúčané denné dávkovanie:
Dospelí 2 tobolky 2x denne, zapiť vodou.
Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do +25 °C.
SLIMM002: čakankový inulín 43 %, glukomannan z rastliny Amorphophallus konjac 40 %, hnedá morská riasa NutrAlga 6,8 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; aróma, sladidlo: steviol-glykosidy. Výrobok môže obsahovať stopy sóje, obilnín obsahujúcich lepok, mlieka a vajec.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, t. j. 7,5 g (3 odmerky) denne. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Upozornenie pre osoby s problémami s prehĺtaním: Zapite veľkým množstvom vody, aby bolo zaistené, že sa látka dostane do žalúdka. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie. Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do +25 °C.

Klinické štúdie na patentované nutraceutikum NUTRALGA.:

1 Marine Algae as a Potential Source for Anti-Obesity Agents. Chu Wan-Loy and Phang Siew-Moi, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. 2 Inhibitory effects of fucan sulfates on enzymatic hydrolysis of starch. Cho M, Han JH, You S. Food Science & Technol., 2011, 44, 1164-1171. a-Amylase and a-Glucosidase inhibition is diffe[1]rentially modulated by fucoidan obtained from Fucus vesiculosus and Ascophyllum nodosum. Kim KT, Rioux LE, Turgeon SL. 2014, 98, 27-33. 3 Effect of fucoidan administration on insulin secretion and insulin resistance in overweight or obese adults. Hernandez-Corona DM, Martinez-Abundis, Gonzalez-Ortiz M. J. Med. Food, 2014, 17, 830-832. 4 Fucoidan from the undaria pinnatifida suppresses adipocyte differentiation by inhibition of inflammatory related cytokines in 3T3-l1 cells. Kim KJ, By L. Nutr. Res., 2012, 32, 439-447. Marine algae as a potential source for anti-obesity agents. Wan-Loy C, Siew-Moi P, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. Phlorotannins suppress adipogenesis in pre-adipocytes while enhancing osteoblas[1]togenesis in pre-osteoblasts. Karadeniz F, Ahn BN, Kim JA, Seo Y, Jang MS, Nam KH, Kim M, Lee SH, Kong CS. Arch. Pharm. Res., 2015, 38, 2172-2182. Dieckol, a phlorotannin isolated from a brown seaweed, Ecklonia cava, inhibits adipogenesis through AMP-activated protein kinase (AMPK) activation in 3T3-L1 preadipocytes. Ko SC, Lee M, Lee JH, Lee SH, Lim Y, Jeon YJ, Environ. Toxicol. Pharmacol., 2013, 36, 1253-1260. Fucoidan from marine brown algae inhibits lipid accumulation. Park MK, Jung U, Roh C, Mer. Drugs, 2011, 9, 1359-1367.

 

 

Keď sme mali dvadsať, chceli sme byť iba pekné, v tridsiatke stále pekné a s hroziacou päťkou chceme byť nielen pekné, ale aj zdravé. Preto sme si vymysleli koncept PURE.

Našou veľkou výhodou je, že jedna z nás je PharmDr. Lucia Havlíková. Ako doktorka farmácie presne rozumie zloženiu všetkých produktov. Nejde iba o lieky, doplnky stravy, ale aj kozmetické produkty. Preto sme sa rozhodli ísť cestou vlastného radu produktov, ktoré dávajú zmysel a naozaj fungujú. Nikdy na nich nebudeme šetriť a nikdy nebudeme vytvárať klamavú reklamu na našich zákazníkov.
Prvou lastovičkou v našom koncepte vlastného brandu je PURE SLIMM. Produkt na chudnutie pre každého, kto miluje svoje telo a rád sa oň stará. Je veľmi šikovne vymyslený, a preto funguje. Už čoskoro tiež uvedieme na trh prvé samoomladzujúce sérum na pleť, ktorému sme dali názov PERPETUUM. Za život krajší, Líba a Lucka.

Za rok mi bude 70 let. Celoživotně bojuji s váhou a vyzkoušela jsem snad všechny diety a přípravky co existují. Můj syn mi doporučil SLIMM a musím říci, že jsem opravdu nadšená. Po dvou týdnech mám dole 3 kila a není to voda! Znám své tělo. Jsem nadšená. Dokonce jsem kůru „naordinovala“ svému muži, který již po týdnu cítí změnu. Hlavně, co se energie týče. Libuše Čechová, důchodkyně, 69 let
 
Jsme doslova sportovní firma a rodina se vším všudy. Od roku 2007 působíme na trhu pod značkou HRUBÝ sport. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj člověka po fyzické i psychické stránce. Mnohým klientům jsme doporučili SLIMM, protože je to produkt, který nejen funguje, ale sami ho používáme. V našem případě ale jen tehdy, když potřebujeme snížit chuť na sladké nebo se jen nechceme přejídat na oslavách. My hubnout nepotřebujeme. Ale pracujeme s klienty, různého věku a hmotnosti. Kromě toho, že nám klienti díky SLIMMU rychleji a efektivněji hubnou, vyzdvihují 3 hlavní benefity – stabilní úbytek váhy, zrychlení metabolismu a hlavně zbavení se přebytečné vody a otoků. Za to jsou ženy zvláště šťastné, protože kdo to zná, není nic horšího než otoky v obličeji, kotnících a rukách. A pro představu. Jedna klientka měla za tři týdny o 10 cm méně v pase. Kateřina Hrubá a Libor Hrubý
 
SLIMM užívám zatím jen tři týdny. Už po týdnu si kamarádky všimly, že jsem „nějaká štíhlejší“. Celoživotně bojuji s otoky, které jsou opravdu nepříjemné a nic na ně nefungovalo. Jsem opravdu překvapená, že už poznávám své kotníky a v zrcadle vidím hezčí tvář!!!! A pozor, účinek SLIMMU není postaven na diuretických účincích. Mám daleko více energie, víc myslím na to, co jím a rozhodně toho sním méně! Já jsem nadšená nejen z výsledků, ale také z toho, že jsem objevila něco, co opravdu funguje. Alena Brtková, 48 let

Jsem nesmírně spokojená. Chuť SLIMM 002 je úžasně svěží. No a co se týče hubnutí, tak jsem opravdu mile překvapená. Objednávku z PURE DISTRICT mám od 26.5. doma a za tři týdny mám 4 kg dole, což je opravdu neskutečné. Mohu jen doporučit. A nejen PURE SLIMM, jelikož jsem si oblíbila Vaši kosmetiku Whamisa, na kterou nedám dopustit. Moc Vám za to, že tu jste, děkuji. Vaše velice spokojená zákaznice Jitka.

Produkty PURE, čaj Kombe i kosmetiku Whamisa využívám a používám. Produkt  PURE SLIMM jsem se rozhodla vyzkoušet právě na základě pozitivních zkušeností s již mými oblíbenými produkty. PURE SLIMM jsem začala používat ve čtvrtek 9. června 2022, nelze tedy po tak krátké době uvést váhový úbytek a jiné viditelné změny. Faktem je, že objednávka mi byla vyřízena velmi expresně (do druhého dne), děkuji za vzorečky i za navoněný vzkaz, je to velmi milé.  
K produktu samotnému:
Balení produktu je elegantní, úsporné, praktické je u vlákniny SLIMM 002 přiložené „naběrátko“. Velmi mile mě překvapila chuť SLIMM 002, je opravdu příjemná, chutná a voní pomerančově. Její užívání je tak velice komfortní a dle mých dosavadních zkušeností na mě opravdu funguje tak, jak je deklarováno v popisu produktu. Užívám 3 x denně, dodržuji pitný režim a na další „dávku“ se vždy těším, je opravdu dobrá. Tobolky SLIMM 001 jsou menší a díky tomu se lépe polykají. Produkt zatím užívám jen krátce, na velké závěry je brzy, ale chutná to příjemně, cítím se pohodlně, nemám hlad, ani chuť na sladké. Objednala jsem si balení na měsíc, ale už teď jsem přesvědčené, že si objednám další. Irena Černocká, Šternberk

Ráda bych přidala recenzi, ale používám PURE SLIM teprve týden. Mohu pouze popsat moje pocity z přípravku. Balení je pěkné a čisté. Oceňuji hlavně jemnou chuť pomeranče v nápoji PURE SLIMM 002. Od jiných značek jsem už vyzkoušela jiné koktejly, ale bylo utrpení je vypít. Všimla jsem si, že jsem dříve sytá a cítím se lehčeji. Na váhu, ale půjdu až po skončení kůry. Pokud po kůře zaznamenám pokrok, určitě se k tomu v případě potřeby vrátím, protože je to pro mě „nenásilné“ a navíc mi něco konečně i chutná. Hezký den, Nováková.

PURE SLIMM mi pomohlo s vyladěním mého metabolismu. Cítím se lépe po jídle a nemám takový hlad. Společně s přerušovaným půstem mi pomáhá nepřibírat na váze ani při sedavém zaměstnání. Děkuji za něj, Josef.

Dobrý den, produkt PURE SLIMM jsem zakoupila po zhlédnutí videa na vašich stránkách, kde nakupuji již několik let a se všemi produkty jsem byla vždy spokojená. Tento přípravek jsem zakoupila hlavně pro svého manžela, ale držím s ním basu, takže i pro sebe. Manžel 68 let má nadváhu a potřebuje zhubnout před operací kolene aspoň 10 kg, já 60 let a hodilo by se mi odhodit 4 kg které jsem nabrala ani nevím jak věkem, zdravotním problémem a v naposledy ta nešťastná covidová doba.
PURE SLIMM bereme teprve 14 dní, takže na velká hodnocení zatím brzy. Manžel – 2,8 kg, já - 1,9 kg (oslava v zaměstnáni). Snažíme se dodržovat veškerá doporučení, i když né vždy se podaří. SLIMM 002 skvělá chuť, rychlá příprava, musí se opravdu vypít ihned, rychle zgelovatí. Trochu problém při cestách mimo bydliště, pracoviště nebo cestování, ale vše se dá vyřešit. Balení a dávkování bez problému, já přesypala do uzavíratelných dóz různých velikostí (na doma, do zaměstnání, na výlet). Kapsle SLIMM 001 bez problému.
Jediný problém je pro mě zorganizovat správné načasování podání gelu a rozložení jídel.  Jíme 3 hlavní jídla, výjimečně malou odpolední svačinku. Poslední jídlo se snažím dodržet v 17:00 – 17:30 hod., manžel 18:00 – 18:30 hod. Za mě super produkt, věřím že se nám hubnutí bude dále dařit a pokud se podaří ušetřit, koupím opakovaně, hlavně manželovi, neboť jsem přesvědčená, že produkt neobsahuje žádné škodliviny. Se srdečným pozdravem a přáním krásného dne, Romana Končická.

PURE SLIMM je v estetickém balení. Chuť SLIMM 002 je velmi příjemná a produkt zasytí. Co se týče úbytku váhy, zatím jsem nezaznamenala změnu. Mám před sebou ještě dvě kůry, věřím že dojde k optimističtější proměně. S pozdravem, Eva

Proč jsem se rozhodla vyzkoušet produkt PURE SLIMM? Především ze dvou hlavních důvodů: jednak mi není lhostejné, co jím a jak vypadám, a jednak věřím produktům z Pure District. Navíc SLIMM má zcela přírodní složení a já tak vím, že do těla nedávám nic proti své mysli, a navíc ještě detoxikuji organismus. Pití SLIMM 002 mě baví, má zajímavou konzistenci a chuť pomeranče mě mile překvapila. Nápoj mne obvykle zasytí a já nemám pocit hladu. Ale stále jím 5x denně, jen menší porce. Jsem teprve v půlce měsíční kúry, ale už teď se těším na výsledky na konci měsíce. Jediné, co bych uvítala, je praktičtější balení prášku SLIMM002, ideálně do jednotlivých porcí, abych mohla brát na cesty.“ Pavlína Hlaváčková

Jsem mile překvapena chutí drinku SLIMM002, je prostě skvělá. Přiznám se, že bych asi nedokázala užívat nic, co mi nechutná. Určitě jím méně než dřív. A je mi tak nějak víc lehko. Nevím, jestli jsem zhubla, nemám doma váhu, ale určitě se cítím líp. Jana Zárubová

PURE SLIMM užívám proto, že nechci přibrat. Léto mám vždy náročné, co je jídla týče. Moc oslav, grilování, setkání… Je to skvělý produkt na přečkání tohoto období. Nedovolí vám totiž sníst více a krásně nastartuje metabolismus. Halyna Matolych

Byla jsem velmi mile překvapená z celého PURE SLIMMU. Během necelého jednoho měsíce už jsou vidět výsledky. Komplet jsem se celá viditelně proštíhlila. Zhubla jsem 5 cm na břiše a 2 cm na nohách. Mám spoustu energie během celého dne a večer usnu jak zabitá. Veronika Lebedova 38 let