AQUA VIVA Filtrácia vody na báze nanouhlíka

Trápi Vás kvalita vody doma v kuchyni? Nechutí Vám? Alebo si chcete byť istí tým, čo pijete? Obstarajte si patentovaný filter AQUA VIVA. Dokáže odstrániť z Vašej vody z kohútika cudzorodé chemikálie, pesticídy, hormóny, trihalometány, chlór a chlórované uhľovodíky, nebezpečné baktérie, vírusy a mikroplasty. Doslova za pár eur budete mať doma tú najčistejšiu vodu z kohútika bez kontaminantov a škodlivín. Navyše vďaka regulácii prietoku ušetríte.
Inštaláciu zvládnete sami – je to jednoduché. Všetko potrebné na inštaláciu pod drez či umývadlo nájdete v balení. Zároveň tieto filtre, na rozdiel od bežných, nezarastajú vírusmi a baktériami, ktoré vyčistenú vodu znovu kontaminujú.

Naša skúsenosť: V kancelárii sme nemali dobrú vodu. Nechutila nám, zapáchala a roky sme s ňou „zápasili“. Až po nainštalovaní filtra AQUA VIVA sme konečne spokojní. Voda je naozaj chuťou a vôňou úplne iná. 100 % zázrak. Nechcete to skúsiť tiež? Pomer cena/kvalita je bezkonkurenčný. Navyše osobne poznáme výrobcu. Myslíme, že niet lepšej referencie.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 1 ks
Cena vrátane DPH: 60 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 140 pure bodov

Obsah balení:

  • Instalační pouzdro 10" z bílého polypropylenu 1ks
  • Filtrační kartuš AQUA VIVA 1ks
  • Připojovací fitinky (šroubení) 4ks
  • Propojovací hadičky 2ks
  • Návod na instalaci 1ks

 

Kombe 100 ks Kombe 100 ks
Kombe 100 ks
44 EUR
Momentálne nedostupné
Kombe Royal 30 ks Kombe Royal 30 ks
Kombe Royal 30 ks
132 EUR
Momentálne nedostupné