PURE DISTRICT ORIGIN Sviečka červená

Limitovaná edícia sviečok PURE DISTRICT ORIGIN je kombináciou osobitosti a tajomstva. Ide o trojstupňovú formulu vône a intimity, ktorá bola vyvinutá podľa tradičného dedičstva francúzskej školy parfumov. Ľahko kvetinová vôňa s prímesou tonkových bôbov, ktorej základom sú púdrové tóny a prírodná živice z kra labdanum. Vyvolává pocit čistoty, bezpečia a domova. Upokojí myseľ aj rozbúrené emócie. Pôsobí sviežo, čisto a neotrepane. Sviečka PURE DISTRICT ORIGIN je ručne vyrobená v Českej republike, vhodná aj pre vegánov. Na prednej strane je motto nášho konceptu: PURIS OMNIA PURA (Čistému všetko čisté). Ideálna ako darček – je zabalená v štýlovej plechovke.

Naša skúsenosť: Kto nás pozná, vie, že sviečok u nás doma nie je nikdy dosť. Konečne sme si splnili sen a máme vlastnú. A nie jednu, ale hneď tri! Všetky voňajú rovnako, záleží len na Vás, či sa Vám viac páči červený, ružový alebo zlatý obal.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 320 g
Cena vrátane DPH: 25 EUR 16 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov

HLAVA: ruža, konvalinka, jazmín
SRDCE: fialka, tonkové bôby, marcipán
ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

rastlinný vosk, bavlnený knôt, vôňa

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.

KOMBE 20 ks v darčekovom balení KOMBE 20 ks v darčekovom balení
KOMBE 20 ks v darčekovom balení
24 EUR
Momentálne nedostupné