TB Lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej 7 ks

Vedeli ste, že už v štyridsiatke máte v koži len 50 % kyseliny hyalurónovej oproti tomu, keď ste mali dvadsať? Kyselina hyalurónová je veľmi dôležitá molekula, ktorá pleť prirodzene hydratuje a zároveň aktivuje produkciu vlastného kolagénu. Preto je veľmi dôležité ju dopĺňať!!!
Zastavte starnutie a doplňte Vašu miznúcu kyselinu hyalurónovú najúčinnejšou svetovou novinkou. Predstavujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej doplnené o peptidy a hydrolyzovaný kolagén.
Vysoko koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo zodpovedá desaťnásobku bežnej dávky v kozmetických prípravkoch. Pre predstavu – množstvo kyseliny hyalurónovej v jednej perle je rovnaké ako množstvo kyseliny hyalurónovej v 30 ml koncentrovanom sére.

Perla obsahuje najkoncentrovanejšiu kyselinu hyalurónovú na svete, navyše v správnom pomere vysoko- a nízkomolekulárných zložiek. Lyofilizovaná kyselina hyalurónová je najkoncetrovanejšou a najúčinnejšou zbraňou v zastavení starnutia.

Perla významne hydratuje, dopĺňa telu vlastný kolagén, zlepšuje kožnú bariéru a zároveň aktivuje proces samoomladzovania. Vďaka tomuto procesu je pleť žiarivá, vypnutá a elastická.
Zaraďte perly do svojej pravidelnej starostlivosti, pretože tak výrazne zredukujete súčasné vrásky a znížite riziko vzniku vrások nových. Aknóznej pleti sa stabilizuje produkcia kožného mazu a zníži sa tým tak výskyt akné.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 7 ks
Cena vrátane DPH: 24 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomladzovania pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagén proaktívne dopĺňa telu vlastný kolagén.
  • Vďaka procesu lyofilizácie v produkte nie je žiadna voda. Preto perla neobsahuje žiadny konzervant. Je teda významne znížený výskyt alergických reakcií a podráždenia.
  • Vďaka významnému vypnutiu pleti Vám následne aplikovaný make-up nezalezie do vrások.
  • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára ochranný film na povrchu pokožky, čím pleť zvlhčuje a má protizápalové účinky.
  • Naopak nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky až k dermis – dokáže hydratovať zvnútra a má regeneračné a anti-aging účinky.
  • Vhodné na všetky typy pleti vrátane aknóznej.

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Think Bio je juhokórejská spoločnosť, ktorá sa mnoho rokov zaoberá výskumom pleti populácie naprieč všetkými kontinentmi. Jej prioritou je predovšetkým zdravie pleti v symbióze s potrebami a túžbami zákazníkov. Think Bio kombinuje prírodné produkty s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak celkom nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Jej mottom je, že len zdravá pleť môže byť krásna.