Outdoor spray

WHAMISA Outdoor sprej je fantastický širokospektrálny prírodný sprej proti rôznym druhom hmyzu, komárom aj kliešťom. Naviac je veľmi starostlivý k Vašej pokožke. Je vhodný nielen na telo a tvár, ale aj na oblečenie, ktoré nezničí. Obsahuje mix 15 účinných bylín a má príjemnú ľahko orientálnu vôňu. Vo flakóne sú celé listy kladivníka nočného. Je vhodný aj na citlivú  pleť.

Naša skúsenosť: Je to prvý Outdoor sprej, ktorý nám naozaj vonia a zároveň funguje. Líbe tak vonia, že si s ním osviežuje aj kanceláriu.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 150 ml
Cena vrátane DPH: 35 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 70 pure bodov
Cena za Pure Body: 450 bodov doplatok 22 EUR
  • Cnidium officinale – jarva lekárska je súčasťou tradičnej kórejskej orientálnej medicíny.
  • Cestrum nocturum – kladivník nočný je známy ako „Nočná dáma”. Kvitne v noci a intenzívne vonia.
  • Melaleuca alternifolia – tea tree oil  je vhodný na miesto, kde Vás bodol hmyz. 
  • Pogostemon cablin et pinus sylvestris et chamaecyparis obtusa – oleje z pačuli, borovice lesnej a cyprušteka sú vhodné na pokožku, vrátane citlivej a problematickej. 

Cnidium Officinale Rhizome Extract, Alcohol, Pinus Thunbergii Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Cestrum Nocturnum Leaf, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Pogostemon Cablin Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamaecyparis Obtusa Oil, Glycerin, Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Citral, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Limonene

Zdroje:

  • Lavender: KUNICKA‐STYCZYŃSKA, A.; SIKORA, M.; KALEMBA, D. Lavender, tea tree and lemon oils as antimicrobials in washing liquids and soft body balms. International journal of cosmetic science, 2011, 33.1: 53-61.
  • Tea tree oil: YADAV, Erosh, et al. Tea tree oil: a promising essential oil. Journal of Essential Oil Research, 2017, 29.3: 201-213.

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest