Krémový deodorant Sea Blow

Prírodný dezodorant Sea Blow je osviežujúci ako morský vánok. Jeho vôňa Vám bude pripomínať prázdniny, morský vánok a pohodu. Soľ z Mŕtveho mora obsahuje  aktívne zložky, ktoré Vás budú chrániť po dobu 24 hodín, dokonca aj v tých najteplejších dňoch.

Naša skúsenosť: Ľahko sa nanáša a je vhodný aj na citlivú pokožku.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 60 g
Cena vrátane DPH: 16 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

Horčíkové soli: Z Mŕtveho mora  zbavujú pokožku nečistôt.

Kokosový olej: Vysoký obsah vitamínu E, prírodná aktívna zložka s hydratačnými vlastnosťami.

Biely íl: Základná aktívna zložka, ktorá má absorpčné  vlastnosti, ktoré neutralizujú nepríjemné pachy, regulujú kožný maz a eliminujú nečistoty.

Ryžový vosk: Rastlinný vosk, ktorý zmäkčuje pokožku poskytujúcu hydratáciu, udržuje pokožku v optimálnych podmienkach hydratácie.

Sójový olej: Jeho regeneračný účinok hlboko hydratuje pokožku bez toho, aby generoval pocit mastnoty.

Vitamín E: Pôsobí ako zmäkčujúca aktívna zložka, ktorá zabraňuje starnutiu pleti spôsobenému voľnými radikálmi.

  • Vhodné pre tehotné
  • Vhodné pre vegánov
  • Bez éterických olejov
  • Bez hliníka a bez alkoholu
  • Určené na citlivú pokožku
  • Dermatologicky testované

Magnesium Hydroxide, Coco-Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera Oil*, Oryza Sativa Starch, Kaolin, Oryza Sativa Bran Wax, Cetyl alcohol, Magnesium Carbonate Hydroxide, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Parfum, CI77007, Glycine Soja Oil, B-sitosterol, Tocopherol, Squalene

* Certifikovaná organická zložka

 

BANBU je vegánska eco-friendly kozmetická značka zo slnečného Španielska. Filozofiou značky BANBU je udržateľnosť. Preto produkuje zero waste kozmetiku so 100% certifikovanými prírodnými zložkami, bez toxických látok, pridanej vody. Španielske BANBU je alternatívou, ako používať kozmetiku udržateľne a starať sa pri tom o seba aj planétu. BANBU ponúka produkty s nízkym dopadom na životné prostredie, ale vysoko účinné na Vašu pokožku. BANBU produkty majú certifikáciu COSMOS NATURAL a ORGANIC. Samozrejmosťou je, že nie je testovaná na zvieratách.