Telový krém BYE BYE BELLY BLUES

Telový krém BYE BYE BELLY BLUES už podľa názvu avizuje, že je primárne určený na akýkoľvek diskomfort brucha.  V podstate čokoľvek Vás trápi od bránice k podbrušku. Vďaka prekrvujúcim účinkom je vhodný aj na celé telo. Je doplnený o magnézium fosfát. 

Náš tip: Vďaka fantastickej vôni ho budete milovať aj na celé telo. Mimochodom, vedeli ste, že umelé sladidlá Vám ničia črevnú mikroflóru a preto môžete mať nepríjemné pocity v oblasti brucha? Vyzkúšejte krém aj v týchto prípadoch.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 250 ml
Cena vrátane DPH: 50 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 110 pure bodov
  • Melón kalahari má regeneračné vlastnosti
  • Svetlice farbiarska stimuluje krvnú cirkuláciu
  • Citrónový eukalyptus a limetka má antistresové účinky

Aqua, Capric/Caprylic Triglyceride (Fractionated Coconut Oil), Citrillus lanatus [Kalahari Melon] oil, Carthamus tinctorius [Safflower] oil, Citrus aurantium amara [Bitter orange] oil, Lavandula officinalis/angustifolia [Lavender] oil, Eucalyptus citriodora [Lemon eucalyptus] oil, Citrus aurantium [Petitgrain] oil, Glycerin (Vegetable origin), Magnesia phosphorica [Magnesium Phosphate] extract, Gelsemium sempervirens [Yellow jasmine] extract, Pulsatilla nigricans [Purple windflower] extract, Ceteth-5 (and) Ceteareth-7, Cetyl alcohol, Isopropyl myristate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Juhoafrická kozmetická značka BELLABACI je lídrom v oblasti bankovej terapie a prírodných produktov pre zdravie a wellness. BELLABACI využíva najnovšie technológie, vedu a východnú medicínu na vytváranie vysoko kvalitných produktov nielen pre luxusné kúpele, hotely, ale aj koncových zákazníkov po celom svete. Česká republika sa stala už 23 krajinou, kde domácu terapiu zakúpite. Pretože sa jedná o prepojenie fytoterapie, homeopatie a aromaterapiu, vyberáte si produkty nielen podľa farby obalu, ale hlavne podľa vône. Pretože tá vám napovie, čo najviac trápi vaše telo. Produkty používajte v kombinácii so špeciálnymi silikónovými bankami.