Tuhý telový slnečný aktivátor

Tento tuhý 100 % prírodný olej SENSO NATURALE pripraví vašu pokožku na nápor slnečných lúčov, preto ho používajte pred opaľovaním, pretože vytvára biofilm, ktorý chráni vašu pokožku pred dehydratáciou pri opaľovaní. Je obohatený o astaxantín známy pre svoje antioxidačné účinky. Pomáha stimulovať tvorbu kolagénu, a tým pôsobí proti poškodeniu spôsobenému UV žiarením. Zlepšuje elasticitu pokožky a zároveň ju chráni pred dehydratáciou.

Upozornenie. Neslúži ako náhrada ochrany pred UV žiarením. Neobsahuje UV filtre!

Naša skúsenosť. 80 g tuhej látky = 500 ml telového oleja.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 80 g
Cena vrátane DPH: 30 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 60 pure bodov

Prunus Armeniaca Kernel Oil, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, C13-C15 Alkane, Cetearyl Olivate, Argania Spinosa Kernel Oil, Theobroma Cacao Seed Butter*, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Haematococcus Pluvialis Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Glycine Max Oil, Sorbitan Olivate, Tocopherol, Hordeum Vulgare Seed Flour, Parfum**, Maltodextrin, Biosaccharide Gum-1

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.