Telový olej BYE BYE BELLY BLUES

Telový olej BYE BYE BELLY BLUES už podľa názvu avizuje, že je určený na akýkoľvek diskomfort  v brušku. V podstate čokoľvek, čo Vás trápi od bránice až k podbrušku. 

Náš tip: Výborný pomocník do každej rodiny. Uľaví aj bábätkám! 

Používajte v spojení s Bellabaci Body alebo Super Cups pre ešte rýchlejšie výsledky. Naneste dostatočné množstvo oleja na postihnuté miesto (aby banka mala po čom kĺzať). Stlačte banku a umiestnite ju tesne nad pravý bok. Jedným ťahom opíšte kružnicu smerom k hrudnému košu a pokračujte k ľavému boku. Postup opakujte aspoň 2 - 5 minút.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 120 ml
Cena vrátane DPH: 52 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov
  • Melón kalahari má regeneračné vlastnosti
  • Svetlice farbiarska stimuluje krvnú cirkuláciu
  • Citrónový eukalyptus a limetka má antistresové účinky

Frakcionovaný kokosový olej
Svetlicový olej
Olej z melónových semienok Kalahari
Esenciálny olej z horkého pomaranča
Levanduľový esenciálny olej
Esenciálny olej z citróna a eukalyptu
Esenciálny olej Petitgrain

Juhoafrická kozmetická značka BELLABACI je lídrom v oblasti bankovej terapie a prírodných produktov pre zdravie a wellness. BELLABACI využíva najnovšie technológie, vedu a východnú medicínu na vytváranie vysoko kvalitných produktov nielen pre luxusné kúpele, hotely, ale aj koncových zákazníkov po celom svete. Česká republika sa stala už 23 krajinou, kde domácu terapiu zakúpite. Pretože sa jedná o prepojenie fytoterapie, homeopatie a aromaterapiu, vyberáte si produkty nielen podľa farby obalu, ale hlavne podľa vône. Pretože tá vám napovie, čo najviac trápi vaše telo. Produkty používajte v kombinácii so špeciálnymi silikónovými bankami.