Korkový obal veľký

Neviete, v čom skladovať telové oleje či šampóny SENSO NATURALE? Štýlovo v korkovom obale! Obal je priedušný, takže olej „dýcha“, aj keď je skladovaný v uzatvorenej nádobe. Je ekologicky udržateľný a ručne vyrobený na Sardínii. Vedeli ste, že na Sardínii sa na ťažbu korku dokonca vzťahuje zákon a smie sa získavať raz za 10 rokov? Je to tak! Celý proces vykonáva odborne vyškolený personál, ktorý vyrezáva kôru na povrchu bez poškodenia jemného podkladového tkaniva, takže strom aj naďalej prospieva.

Naša skúsenosť: Je superpraktický a navyše ekologický.


 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 18 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 30 pure bodov

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.