Liftingový sprej z opuncie

WHAMISA Liftingový sprej z opuncie je MUST HAVE do každej kabelky. Kombinácia extraktu z opuncie a ibišteka dodáva pleti všetku potrebnú starostlivosť. Pretože pleť hydratuje, rozjasňuje, upokojuje začervenanie, revitalizuje a vypína. Liftingový sprej viditeľne „boostuje“ produkciu elastínu a celkovú obnovu buniek. Zároveň spomaľuje úbytok kolagénu, ktorý každý rok strácame o 1%. Liftingový sprej môžete použiť kedykoľvek počas dňa. Alebo ako posledný krok v starostlivosti.

Naša skúsenosť: Je to závislosť!!!! A to doslova. Okrem fantastickej vône, je pleť krásne vypnutá a zjednotená. Viditeľný omladzujúci efekt! Vhodné aj na make-up. Po aplikácii spreja sa nerozmazáva.

Tovar expiruje: 19.09.2024
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 60 ml
Cena vrátane DPH: 44 EUR 39 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 580 bodov doplatok 28 EUR
  • Hlavnou zložkou prípravku je opuncia, ktorá obsahuje 40 bioaktívnych účinných látok, 18 aminokyselín, 14 vitamínov a 12 rôznych minerálov. Jej hydratačné vlastnosti sú neuveriteľné.
  • Druhou hlavnou zložkou je ibištek, ktorý je považovaný za prírodný lifting. Obsahuje antokyanín, myricetín a beta-karotén, vďaka ktorým sa zvyšuje produkcia elastínu a znižuje úbytok kolagénu.
  • Navyše obsahuje geniálnu molekulu ADENOZÍN. Tá zastavuje starnutie, produkuje kolagén a zmizíkuje vrásky.
    Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.

**Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, *Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, **Ferulic Acid, ★Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, **Sorbitan Oleate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Tocopherol, ☆Adenosine, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Linalool, Limonene

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
☆ certifikácia Ecocert  

 

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • Opuntia: HA Min-Jung, YOU Seon-Hee. Bioactive Characteristics of Extracts of Opuntia humifusa Fruit as Functional Cosmetic Ingredients. Asian J Beauty Cosmetol 2016; 14(4): 463-472. [26.10.2023]. DOI 10.20402/ajbc.2016.0080. 

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest