BIO Tonikum Deep Rich 33,5 ml

WHAMISA BIO Tonikum Deep Rich nie je klasické Tonikum, ako ho poznáte. Whamisa Tonikum je v podstate sérum, ktoré Vás dokonalo zhydratuje a pleť dostane impuls k regenerácii a tvorbe nových buniek. Naviac aktivuje a vyvažuje pH pleti. Vďaka nemu sa Vám viac vstrebe a účinkuje ďalšia fáza starostlivosti. Jednoducho povedané, krémy potom lepšie fungujú. 
Náš pôvodný bestseller prešiel podrobnou revíziou a celý se zmenil. Má väčší objem, nové eco-friendly balenie, a naviac dômyselne vylepšené zloženie.

Naša skúsenosť:  Nové zloženie všetkých Toník prihliada k možnostiam ich využitia aj u citlivej a problematickej pleti. Tým sa zotrel rozdiel medzi pôvodnými Tonikom Deep Rich a Original. Teraz je možné použiť k hydratácii obidva. Sú vhodné pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť.  Vhodné tiež pre citlivú a problematickú pleť. My máme doma celú sériu. Verte, že ju tiež budete nutno potrebovať. Každé pôsobí iným mechanizmom účinku. Môžete ich striedať alebo vrstviť, podľa aktuálných potrieb Vašej pleti. Vaša pleť bude v blahobyte. 

Pretože sa do nového Tonika Deep Rich pridala úplne nová zložka - palina, jeho vôňa je teraz iná a oveľa intenzívnejšia. Keď preferujete skôr vôňu, ktorú malo predchádzajúce Tonikum Deep Rich, doporučujeme kúpiť si nové Tonikum Original

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 33,5 ml
Cena vrátane DPH: 20 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 260 bodov doplatok 14 EUR
 • Pridaním svetovo najžiadanejších nových aktívnych látok je ešte účinnejšie. Pleť zanecháva dokonale hydratovanú, elastickú, sviežu, rozžiarenú a zjednotenú.
 • Výťažky z aloe a paliny rozširujú možnosť použitia aj pre precitlivenú a problematickú pleť. Pleť  vyživia a hydratujú.
 • Palina je v kozmetickom priemysle zásadným objavom posledných mesiacov. Aktívne posilňuje kožnú bariéru bez toho, aby Vám upchal póry. Vhodné aj pre Vás, ktorí používate retinol či chemický peeling.
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti bežne používanej kyseline glykolovej je oveľa šetrnejší. Navyše odstraňuje mŕtve bunky, aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a pôsobí proti vzniku vrások. 
 • Vhodné na suchú a normálnu pleť. Vhodné pre citlivú a problematickú pleť.
 • Vhodné pre vegánov.

 

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Artemisia Annua Extract, *Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, *Glycerin, Gluconolactone, Galactomyces Ferment Filtrate, Lilium Tigrinum Extract, *Helichrysum Arenarium Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Geranium Maculatum Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

Zdroje:

 • Aloe vera: CHERNEY, Kristeen. Aloe vera for face: 10 benefits, side effects, and more [online]. 2019 [cit. 2023-10-06]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/aloe-vera-for-face
 • Gluconolactone: Gentili, G, Perugini, P, Bugliaro, S, D’Antonio, C. Efficacy and safety of a new peeling formulated with a pool of PHAs for the treatment of all skin types, even sensitive. J Cosmet Dermatol. 2023; 22: 517-528. doi: 10.1111/jocd.15215

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest