BIO Tonikum Original 33,5 ml

Nové Tonikum Original nie je klasické Tonikum ako ho poznáte. Whamisa Tonikum je v podstate sérum, ktoré vás dokonale zhydratuje a pleť dostane impulz na regeneráciu a tvorbu nových buniek. Navyše aktivuje a vyvažuje pH pleti. Vďaka nemu sa vám lepšie vstrebáva a účinkuje ďalšia starostlivosť. Jednoducho povedané, krémy potom lepšie fungujú. Pozor, prešiel zásadnou premenou. Nové Tonikum Original má väčší objem, nové eco-friendly balenie a nové nadupané zloženie.

Naša skúsenosť: Nové zloženie všetkých Tonik prihliada na možnosť ich využitia aj pri citlivej a problematickej pleti. Tým sa zotrel rozdiel medzi pôvodnými tonikmi Deep Rich a Original. Oba je teraz možné použiť na hydratáciu a starostlivosť o suchú, normálnu, zmiešanú pleť.  My máme doma celú sériu. Verte, že ju budete nutne potrebovať tiež. Každé pôsobí inak, navyše to možete striedať alebo vrstviť a dokopy bude Vaša pleť v blahobyte.  

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 33,5 ml
Cena vrátane DPH: 19 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 260 bodov doplatok 14 EUR
 • Pôvodné Tonikum Original prešlo podrobnou revíziou a celé sa zmenilo. Má nové eco-friendly balenie, a navyše dômyselne vylepšené zloženie a vačší objem!
 • Pridaním svetovo najžiadanejších nových aktívnych látok je ešte účinnejšie. Pleť zanecháva elastickú, sviežu, rozžiarenú a zjednotenú. 
 • Obrovský apel je kladený práve na dokonalú hydratáciu a rejuvenciu.
 • Hlavnými zložkami hydratácie sú aloe, výťažky z ryže a xantánová guma / výťažok zo škrobu kukurice /.
 • Hotúnia "Chameleon" významne zvýšila celkovú účinnosť tonika. Pleť reparuje, regeneruje, a navyše predchádza starnutiu a vzniku pigmentových škvŕn. 
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti bežne používanej kyseline glykolovej je oveľa šetrnejší. Navyše odstraňuje mŕtve bunky, aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a pôsobí proti vzniku vrások. 
 • Tonikum Original je ideálne pre normálnu, suchú aj zmiešanú pleť.
 • Vhodné pre vegánov.

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Houttuynia Cordata Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Glycerin, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Gluconolactone, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, *Rhodiola Rosea Root Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum sinense Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Betaine, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geranium Maculatum Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pogostemon Cablin Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest